Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaabbbccc111

Mikser- robot kuchenny

Polecane posty

No my mamy tylko nakładkę podobną do tego plastykowego kielicha, patrząc po cenach i po tym co ma swoim zestawie taki zelmer kupienie pojedynczego miksera bez dodatków było jednak błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirena
Ja mam taki zwykły mikser zelmera, bodajże ma już 6lat, ale daje radę:) ostatnio zauważyłam że fajne promocje mają w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie im droższy tym lepiej (serio). Nie należy na tym oszczędzać. Ja brałam na raty w mexpertach, bo by mnie nie byłstac inaczej, ale jak porównam do tego g**** co miałam wcześniej za kilka stówek to noramlnie niebo a ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajanka78
ja mam "morphy richards", cos takiego. tani nie jest, ale udalo mi sie wygrac kase na zakupy (w ankiecie media expert), wiec sie "szarpnelam"i z nieistniejacych pieniedzy wydalam az 600 zl na ten mikser. ale mega warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam jakiś czas temu zelmera na promocji na sferisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, mogę polecić robota Speedcook. Na stronie www.speedcook.pl można prezentację zamówić, albo w ogóle wziąć robota na próbę za darmo na 14 dni. Ja miałam najpierw właśnie żeby sobie przetestować. Bardzo szybko mieli, jest dokładny, podobnie z szatkowaniem i innymi funkcjami. Silnik jest mocny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie też do sklepu wasserman.eu widziałam, że mają tam sprzęty kuchenne, miksery także. Może akurat spodoba ci się coś jeszcze oprócz miksera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki robot www.kenwoodworld.com/pl-pl/titanium i superfajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Ci postawić na ten model https://www.al.to/p/362721-robot-wieloczynnosciowy-bosch-mum58920.html Ma dużą moc a przekładnia systemu mieszania zapewnia stały, energiczny ******ieszadeł w trzech kierunkach, dzięki czemu wszystkie składniki są zawsze doskonale wymieszane. Posiada 7-stopniową regulację prędkości oraz funkcję pracy pulsacyjnej. Poza tym ma bardzo bogate wyposażenie w postaci miksera, rozdrabniacza wraz z tarczami, tarcza dwustronna do krojenia na plasterki, tarcza dwustronna do krojenia na wiórki oraz tarcza do drobnego tarcia, hak do zagniatania ciasta, końcówkę do ubijania, końcówkę do mieszania oraz przezroczystą pokrywę misy. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×