Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
martynapl

Nauka chińskiego. Co o tym sądzicie???

Polecane posty

Zauważyłam, że jest coraz większe zapotrzebowanie na języki azjatyckie. Osoby znające np język chiński potrafią podnieść swoje zarobki nawet o 50%' oczywiscie mówię tu o osobach zajmujących trochę wyższe stanowiska w firmie (np. inżynier). Proszę o Państwa opinie, może ktoś miał styczność z tym językiem, czy jest on bardzo trudny? ile mniej więcej zajmuje nauczenie się podstaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eedeefeeeeeeeeeee
ja sie ucze mandarynskiego od 2 mcy, ale nie dla zarobkow a dla siebie; wbreb pozorom nie jest tak zle, gramatyka baaardzo prosta, konstrucje zdan proste; problemem jest dla mnie wymowa tzn tony.. gorzej z pisaniem, ponoc trza znac 3000 znakow by moc czytac codzienne gazety itd, ja znam okolo 50 i ciezko idzie nie wiem,ile zajmie nauka podstaw, zalezy od intensywnosci i tego jaki jest Twoj cel i co przez te podstawy rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończę studia inżynierskie z zakresu produkcji, liczę się z tym, że będę musiała się czymś wyróżniać. Wiele firm prowadzi kontrakty właśnie z Chinami, i myślę że to będzie dla mnie dodatkowym atutem. Oczywiście chcę się nauczyć tego języka również dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eedeefeeeeeeeeeee
probuj, w necie pelno materialow do nauki, zobacz jak to wyglada, moze sie zachecisz tez koncze studia inz. ale nie w Pl wiec o prace sie nie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pyt pojawia sie na kafe
co pare dni,co chcesz usłyszeć od nas?chcesz się ucz, to się ucz,, my się uczymy tego czy owego ale co to ma do twojej osoby?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gssdrggggddddddd
U mnie w urzedzie pracy jakis miesiac temu byla oferta dla pracownika z bieglym chinskim za...1600zl brutto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam tylko ! tu na forum zadają głupie pytania typu " czy jestem w ciąży, albo czy mam hiv?" a ja pytam o coś konkretnego, nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się nie wypowiadaj w ogóle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslę, że to dobry pomysł, sama ostatrnio zapisałam sie na kurs chinskiego do www.bestcentrum.pl/ w prsyszle awakacj ewybieram sie do chin i zamierzam na tyle opanować jeżyk, żeby się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uważam że nie dobry, a bardzo dobry pomysł, w każdej branży ten język jest bardzo mile widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdvvh

Strata czasu. Jak nie planujesz żyć w Chinach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxz

japonia chiny tajladnia to jedno to samo podzielone na regiony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uczę się chińskiego w Storia International i serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×