Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julka121

Zele intymne.

Polecane posty

Gość julka121

Witam. Mam mały problem a mianowicie podczas zabaw z chłopakiem (mam tu na myśli pieszczoty łechtaczki ręką) doskwiera mi suchość, co nie sprzyja mojemu orgazmowi, dlatego zdecydowaliśmy się zakupić jakiś żel nawilżający, żeby był poślizg a co za tym idzie większa przyjemność. I tutaj moje pytanie, jaki żel byłby najlepszy, taki żeby nie wysychał szybko, nie kleił się i nie kosztował milionów. Proszę o poradę, bo kompletnie się nie znam na tym :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdzior
durex play wiśniowy o ile dobrze pamięduży wybór w rosmanie albo tesco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrtget
ja wyprobowalam juz chyba wszystkie mozliwe :P i polecam zel feminum. wlasnie dlatego ze nie wysycha i sie nie klei :) tubka kosztuje jakos 15zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtaniej wychodzi żel do usg kupiony w aptece - to to samo co te zele durexa tylko bez dodatków zapachowo-smakowych, a więc przy okazji sa mniej uczulajace. Ale wszystkie zele na bazie wody wysychaja. Zamiast zelow można używać oliwki o ile się potem nie planuje używania prezerwatywy (tłuszcz niszczy lateks). A z oliwek najlepszy do seksu jest olej z pestek winogron. Takiego poslizgu nie daje NIC innego aa na dodatek olej nie wysycha :D (jednakże czasem bywają na niego osoby uczułone, choć bardzo, bardzo rzadko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka121
Nei - Po tym co piszesz myślę nad kupnem tego zelu do usg. Tylko czy będzie go łatwo dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swego czasu wy...kochaliśmy całą butelkę oliwki dla dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×