Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
ja pracuje tu juz pare m-cy bardzo sumiennie i nie wierze w zarobki np. 900 zł. To jest sciema. Pisza tu pewnie takie panie ktore chca podpusciec te nowe naiwne panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są panie, które mają po 2 razy więcej godzin niż ja. Pracuję po ok.3- 4 godz.dziennie i wiem, że przeliczając może im wyjść 900,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie jak ktoś sie stara i poświęca na to więcej czasu na pewno zarobi 900 a może więcej ja zarobiłam w tamtym m-cu siedząc po 7 godzin 920 zł i jest OK.W tym siedziałam też po 7-8 ale zobaczymy jak będzie z pacjentkami bo moze dużo odpaść. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, jasne, nagle wszyscy pracuja po 7 godzin i zarabiają po 900zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd to powątpiewanie? Długo pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę że po kilku miesiącach solidnej pracy może mieć 600-700/750zł,ale żeby na start zarabiać 450-500 a po pół roku 900zł czy ponad to mam lekkie wątpliwości.. I co z tego ze ktoś siedzi nawet 7 godzin? Nieraz przez tyle czasu można uzbierac raptem z 5 kobitek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie na jaki adres wyslać cv żeby spróbowac tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karol.szwalek@adspectus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście adspectus bez spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, pomyślmy..... Ostatnio usilnie robiono firmie czarny PR na tym forum...... więc KTOŚ teraz pisze o tych 900zl by odczarowac negatywny wizerunek i przyciagnąc nowych pracowników lub zmobilizować pracujące juz osoby...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka 28
Teraz będę miała kompleksy, że jestem mało skuteczna ;) Dzisiaj solidnie pracowałam 3 godziny potem syn się obudził i 4 godzina była już przerywana. Umówiłam 5 osób, ale nie wiem czy wszystkie przyjdą - 2 są niepewne. Pracuje dopiero niecały tydzień i nie umiem umówić więcej niż 5,6 osób dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka 28
Żeby było śmieszniej 3 osoby umówiłam w przeciągu godziny, a potem odbierały już prawie same niewłaściwe osoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie Gryzelka28.. 900zl to blef;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gryzelko 5 osob to nie jest zly wynik:) i ja dzis tyle umowilam chociaz pracuje kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy tak wszyscy sie przejmujecie przeciez sa lepsze i gorsze dni -ja nie wierze tez w ten cudowny wynik 900 zł.Jak to przeczytałam to śmiać mi się chciało -co to za ''mistrz'' to napisał? 920 zł chyba to ci sie przyśniło he he he!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to za kwartał hmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka 28
Dzięki za pocieszenie, a już się miałam ciąć, że do niczego się nie nadaję ;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka 28
Gdyby nie to, że jestem w domu cały dzień sama z dzieckiem, a mąż wraca zmęczony wieczorem, to bym mogła szaleć i się popisywać jako "przodownik pracy". Ale mój trzylatek też ma swoje potrzeby. Mam nadzieję, ze uda mi się do od września do przedszkola wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gryzelka ja tez mam malucha a raczej maluszka bo ma 4m-ce ale na szczescie duzo śpi budzi sie tylko na zmiane pieluszki i dalej śpi. I mogę więcej czasu poświęcić ale wtedy też różnie bywa raz gorzej raz lepiej.Dużo zależy od co tu dużo mówić poprostu szczęścia jak trafisz na dobre nadające się do badań kobiety to wiadomo fajnie ale nie zawsze tak jest .Samo życie a tu chyba większość tak ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrenia
Może wyjdę tu na odmieńca ale ja naprawdę zarabiam 700zł,850zł pracuję tu już pół roku z hakiem .Na początku zarabiałam po 400,450 zł ale ja nie mam dzieci i mam duże doświadczenie w pracy jako telemarketer.Sorry jeśli kogoś to dziwi albo razi ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi dzisiaj wogole nie szlo, umowilam ludzi 0 :P no coz to trzeci raz w tym miesiacu, trudno plakac nie bede ehhehe ja przy swoim prawie 2 latku tez niestety duzo czasu podswiecic nie moge, bo jedynie jak spi 1,5-3 godziny max dziennie, wtedy 3 ludzi umawiam :P oby 50 zl dostac za ten miesiac hahahah bedzie na waciki exluzif ihahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie 50 zł piechotą nie chodzi i na waciki bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zdradz nam Syrenia jakies tajemnice, chociaz ze 3 jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.. ja też chętnie się dowiem Syrenia jak zaczynasz rozmowę, jak ją prowadzisz.. I jeśli pracujesz regularnie około 5h na dzień, to fajnie, gratuluję wyniki,ale tych osób które piszą że pracują po 7-8h dzien w dzien, by zarobić 800-900zł nie rozumiem, bo pracując tyle godzin znaczy że mogą iść do "normalnej" pracy na cały etat,a tam za tę samą ilość godzin zarobią minimum 1600,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka2x
Normalna praca? o tak bardzo chętnie ale gdzie ja znaleźć? Ja siadam na 4 do 6 godzin dziennie a ile zarobię pracując w ten sposób napisze jak dostanę pierwszą wypłatę za cały miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka2x
a Syrenia jakoś nie zdradza jakie ma sposoby na babeczki:) Myślę, że zapisuje się te które chcą się zapisać i już. Oczywiście udało mi się kilka kobiet przekonać do badania ale czy przyjda na nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka25
Dzwoniłam dzisiaj najpierw do Krakowa, potem do Tczewa i potem znowu do Krakowa razem 4 godziny. W Krakowie nie umówiłam nikogo!!! Bardzo ciężko się umawia do Diagamedu. Natomiast w Tczewie pani za panią łącznie 4 w ciągu 1,5 godziny. Jak widzę Kraków to mam mdłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka25
Kraków jest za duży, ludzie mają daleko albo swoje przychodnie. O wiele łatwiej się umawia do mammobusów w małych miejscowościach. Chyba dwa razy dzisiaj w Krakowie panie chciały się zapisać, ale jak im wytłumaczyłam, gdzie to jest - zrezygnowały. Więc jaka jest recepta na sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka25
Miało być Gryzelka 28. stare przyzwyczajenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam odwrotnie!!! Tak jak w miaaaarę dobrze mi szło w Krakowie,tak w Tczewie ni w ząb!!! Zacznijmy od tego że dodzwaniałam się na wieś a nie do Tczewa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×