Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
A ja dzisiaj miałam Białą Podplaskę i całkiem nieźlę musze przyznać trafiłam na jakieś w dobrym humorze i konkretne babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad Biala Podlaska:o chyba dzien probny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też się zastanawiam czy teraz każdy dzwoni w inne miejsca czy co?? Do tej pory chyba każdy miał to samo na gg?? Niedawno jakaś laska pisała że dzwoniła do Śremu, teraz następna że do Białej, o co kaman??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka 28
No właśnie to jest ciekawe, pamietam jak ktoś tu pisał o Śremie, miałam wtedy kompa włączonego prawie cały dzień i nie było w opisie zadnego Sremu ;) O co chodzi? Czy w gg da sie ustwić, żeby każdy miał inny opis? A o jakich godzinach dzwoniłyście? Bo ja od 14 do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja już teraz zgłupiałam ,,to każdy do innego miasta dzwoni ? A może niektórzy mają jakieś inne względy i większy wybór? No nic chyba już tak wszędzie jest -jeden wielki bałagan !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka 28
Nie wiadomo czy kazdy do innych miast czy poprostu inne godziny, bo opisy na gg sie zmieniaja. Napiszcie gdzie i o jakich godzinach dzisiaj zdwoniłyście to rozwiążemy tą zagadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dzis dzwoniłam Czestochowe choc nie bylo na gg ale to moja baza ktora sie uzbierała przez te kilka mies pracy..sa terminy to sie dzwoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj na gg nie było Ciechanowa a terminy znikały jak kamfora. To też mi się podejrzane wydało!! To by było trochę niesprawiedliwe jeśli każdy miałby inne miejsca bo jak wiadomo są lepsze i gorsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pewnie inne dziewczyny tez w ten sposob dzowiny do innych miast..osoby nowe tez zrobia sobie taka baze z pewnoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja złożyłam jakiś tydzień temu cv i do dzisiaj nic .Czy ktoś moze napisać ile czeka się na odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok,ale Bielska nie ma w terminarzu..... ani Sremu..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciechanow byl ale terminy dodane a nie baza kontaktow, napewno nie ma lepszych i gorszych to z powodu roznic w stazu ,nie denerwujcie sie dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba że tak -bo juz sie wkurzyłam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nei Bielsko a Biala podlaska juz sie wylogowalam ale pewnie terminy sa w terminarzu jak ktos ma kontakty moze dzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma do Białej bo patrzyłam!!! I do Śremu wtedy jak ktoś pisał też nie było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jedynie 2 osoby umowilam, jedna do krakowa i jedna do tczewa. a siedzialam okolo 3 godziny, babki zucaja sluchawkami, albo mialy juz badania ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo tez kilka ktore mogly ale nie chcialy bo albo ktos zmarl, albo chorzy sa albo jeszcze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytaj kiedy , na przyszlosc bedzie jak znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś tu puścił pawia z tą Podlaską i Śremem ja to dopiero pierwszy raz zobaczyłam ,że jest na mapie coś takiego jak Śrem. A i tak coś tu się nie zgadza ,nie podoba mi się to bo albo ktoś robi sobie jaja albo coś tu nie działa tak jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie bylo duzo terminow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jesli to co na to poradzisz? i tak robisz swoje i tyle nawet jeśli ktos ma lepiej i tak jak chcesz pracować dzwonisz to co masz i tyle.świata nie zmienisz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj i Sremie w materialach tam troszke inaczej sie umawia jesli do przychodi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaaaalo czy wie ktoś ile czeka się na odpowiedź po złożeniu cv bo nie doczekałam sie odpowiedzi ??? Haalo jest tak ktoś łaskawy i odpowie mi na to proste pytanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka2x
ja teraz dzwonie do Krakowa ale d... nikogo od godziny nie zapisałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie powinny dzwonić w to samo miejsce, żeby było po sprawiedliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekalam kilka dni, a co z pacjentkami ktorym wypada termin a Ty musisz dzwonic w inne miejsce?...puscic wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie CV to ja czekałam dwa dni o ile pamiętam przyszły informacje na temat tej pracy.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka2x
ja czekałam chyba ponad 2 tygodnie, potem na odpowiedź czy się dostałam chyba z półtora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pewna ze za kilka mies zmienisz zdanie co do miejsca dzwonienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sprawie CV to ja czekałam dwa dni na odpowiedź ,przyszły informacje na temat tej pracy na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×