Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość Emilka13
Nowa baza i jedna wielka porażka!. Na Mazowszu konkurencja znów nas wyprzedza. Mammobusy już w tym tygodniu w godz. 9-17, w niektórych miejscowościach są przez 2-3 dni. Robię przerwę i czekam na coś nowego. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny też Wam dzisiaj tak kiepsko idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo że sa mammobusy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
ja jedynie 2 umowilam i na dzisiaj koncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiola23
ja mam 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
4,5 h dzwonienia i 5 pan, jeszcze sie nie poddaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiotkaKarola
no to szacun ziooom;) musiałas wyjątkowo dobrze trafić,bo u mnie tez kiepścizna eeehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiola23
pan Karol chyba drzemie, nie ma gdzie dzwonić!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dzis macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos nikt nie chce sie chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo40
ja ma dzisiaj 10 i pewnie koniec na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
Ja nie wiem czy tym ludziom nie służy wiosna czy co, ale od "nie dziekuję", "nie jestem zainteresowana" szumi mi już w głowie, nie wiem gdzie tu dzwonic, żeby ktos był chetny, wczoraj nikogo nie umówiłam, dzisiaj chyba też nikogo nie umówie - wszystko na to wskazuje, jak u was, nie wiem może sie rano powinnam zabrac do tego dzwonienia, ale czas mam zawsze popołudniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo40
nie przejmuj sie ja mam przewaznie takie dni. Dziwie sie jak ktos pisze ze umawia po kilka pań dziennie. Dzisiaj mi sie tylko tak poszczesciło, ale to mammobusy wiec nie wiadomo ile z tego nie pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo40
nikogo nie ma na forum, to znaczy ze praca wre, a u mnie dzis jakos gorzej, tak to juz jest, że jeden dzien lepszy, drugi gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
Hmmm, ja mam cały tydzień do kitu. Już nie wiem czy się śmiać czy płakać,ale mam wrażenie że w coraz gorsze miejsca przychodzi nam dzwonić.. Chyba że to kwestia szczęścia a mnie go akurat brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo40
myślę że to nie o miejsca chodzi, a na jakich ludzi trafiamy.Fakt faktem, to jest kwesia szczęścia. Ja na karteczkach miałam pozapisywane panie którym własnie minęły 2 lata, dzwonie a ona mi mówi że już ktos dzwonił i ją zapisał. Czy nie można sie zalamac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie mam tak samo. Ucieszyłam się, że mam zapisane osoby na zoltych karteczkach (niektore nawet z peselem) a one mi mowia ze juz sa zapisane.... masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo40
no i te pesele!!! Czekam juz tyle czasu az pan Karol mi sprawdzi i nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
dziewczyny u mnie tez do kitu dzis, nie dosc ze z marca tyle mi poodpadalo to ten kwiecien tez sie zaczal tak beznadziejnie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
Tiaaa, wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują że chyba nie będzie wypłaty w kwocie 900zł,hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
heheehe ta kwota to moje marzenie nie osiagalne jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
Wydaje mi się że dzisiaj rozsądniej jest wziąć psa lub narzeczonego lub też jednego i drugiego na spacer do parku popodziwiać budzącą się do życia zieleń niż tkwić w słuchawkach na uszach i dzwonić bez rezultatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
wiosna ludzie powinni byc weseli, pozytywnie nastawieni do zycia a tu slysze tylko sfochowane Panie ktore nie chca sie badac albo sie boja ze im cos wykaze albo nawet nie chce im sie rozmawiac,..rzucajace sluchwke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
Wiecie co, zapisałam na razie 4 panie, ale co z tego wyniknie to nie wiem bo date ostatnich mammografi ustalałyśmy po pogodzie jaka była przy ostatnim badaniu ;) hehhe dwie były w 2012 w ciepłych kurtkach (pewnie początek 2012), inna była na wiosne, tylko jedna bedzie miała badanie po raz pierwszy, ale ma tam jakies problemy z dojazdem no i tak to jest, nie wiadomo czy się smiac czy płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
Jakoś mi głupio zapytac pana Karola, ale jedna z pań zapytała mnie, czy dzień cyklu ma znaczenie przy mammografi, odpowiedziałm jej, że "ma, ale nie aż tak wielkie, jak przy cytologii", bo sie bałam, że jeszcze ją stracę. Jeszcze tylko tego brakuje, żebyśmy oprócz kryterium wieku i upływu dwóch lat musiały odpowiednio dobierac dzień cyklu pacjentki heheeh to już umówienie kogoś będzie graniczyło z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
zapytaj p Karola..to bylo pytanie pacjentki mysle że powinnysmy znac odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gryzelka28, na szczęście większość pań które zapisujemy są już po menopauzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
mnie tez czesto pytaja o ten cykl, czytalam na ten temat w necie i niby najlepiej jest robic w pierwszej fazie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Optymalnym terminem badania dla kobiet miesiączkujących jest 5 -10 dzień cyklu (jest to zalecenie zwiększające wartość badania, ale nie warunek jego wykonania). Niektóre źródła podają 3-12 dzień. Trzeba mówić, że nie ma to większego wpływu na jakość zdjęcia. Pod koniec cyklu często bolesnośc piersi przed okresem eliminuje z badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×