Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
jest baza czy szef drzemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
nie ma napisalam na gg do niego ale nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja tez ide pokimac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chyba na urlop.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
Skończyły sie żółte karteczki, już nie jest tak przyjemnie jak wczoraj;) Zeszły tydzień też miałam do kitu - 3 dni nie umówiłam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
Nie jest "przyjemnie" bo dzwonimy, przynajmniej ja tak mam, gdzieś hen daleko od Wiślnej.. Nie chcę Cię martwić Gryzelka,ale ten tydzień też może nie być zbyt udany,bo nawet gdy pojawią się jutro, pojutrze mammobusy,to przypuszczam że pani nie będą się chciały badać przed świętami wymigując się pieczeniem mazurków i gotowaniem żurku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi 33
dziewczyny miałyście już wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
ja nie miałam, niby suma jak na waciki ale takiego opóźnienia nigdy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ja jutro sprawdze jesli nie bedzie to poprostu trzeba zapytac Pana Karola kiedy bedzie bo swieta za pasem i przydaloby sie te pare groszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
masz rację gośc246, daleko od Wiślnej, moze byc cieżko, rano było lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi 33
wam też ktoś kradnie brązowe pacjentki? ktoś dziś dzwonił do mojej brązowej pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
tez to zaobserwowałam, może infolinia? ale nie kradnia, bo przeceiz zostają u nas, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
chyba nikt nie kradnie, do stacjonarnych przychodni dzwonia... staraja sie przemowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
mi sie zdarzylo ze ktos dzwonil do brazowej z mammobusu w tym samym dniu w ktorym zaznaczono ja na brazowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba plus ze nas odciazaja? przeciez z powrotem trafia na nasze konto,co nie? tylko fakt ze pan Karol mogl uprzedzic, to nie byloby tylu domyslow;) to ze infolinia dzwoni potwierdzac tez jest dobre, bo nie musimy tracic czasu tyle ze czasami umaiwa sie specyficzna osobe, ja juz bym wiedziala jak z nia rozmiawiac, infolinia nie wie i czasami przez to sa rezygnacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
Czy przychodnie widzą automatycznie nasz terminarz razem z naszymi komentarzami czy też dane o umówionych pacjentkach są im przekazywane w jakimś zmodyfikowanym zestawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
jak osoba jest specyficzna napisz to infolinii w komentarzu tzn w miejscu, gdzie się wpisuje, to znaczy gdzie się powinno wpisac drugi numer telefonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie zawsze to pomaga okazuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pacjentki z Krakowa dopytują się bardzo o ten cyfrowy mammpgraf, czy na pewno nowy czy może używany, w którym roku kupiony, czuję się jak sprzedawca mammografu a nie jak osoba umawiająca na mmografię, bajeruję jak mogę - powiedziałam, że kupiony w tym roku, jedna pani zaczęła szukac w internecie i mówi, ze jak jakas tam przychodnia w Polsce ma cyfrowy mammograf to na dwie strony ma opis na stroni na jego temat a Diegammed nic podobno sprawdzała sama się juz w tym gubie nie chcę wyjsc na kłamcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
a jest a Krakowie cyfrowy ? te informacje mogly by być zawarte w pliku z adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
"Badania wykonywane są na nowym mammografie cyfrowym" Takie zdanie przeczytałam w pliku o Diagammedzie, który dostałam w dniu rozpoczęcia pracy w lutym tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
:) ja mam materialy od kilkunastu mies ..stad brak info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
A was nigdy nie pytają o mammograf? Te z Krakowa wyjątkowo często mnie o to wypytywały, więc przeczytałam w końcu ten plik dokładnie i własnie takie magiczne zdanie tam widnieje, ale np w dniu próbnym miałam plik o Diagammedzie, w ktorym o mammografie cyfrowym nie było mowy, więc może to najnowszy nabytek Diagammedu?? Szefa tez dzisiaj o to zapytałam, nie mam jeszcze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
ale juz sobie nadpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
tak mnie czesto tez pytaja, mam materialy ze zeszlego roku i tez pisze ze mammograf jest nowy cyfrowy i tak tez mowie,.. prawda jest taka ze jesli Pani nie bedzie chciala sobie zrobic badania to nawet chocby byl z Chin czy Ameryki sprowadzony to i tak sie nie umowi i dalej bedzie szukac dziury w calym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
u mnie burza , trzeba bedzie sie zwijac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
ja ze Śląska, piękne słoneczko na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
ja z Kujaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
Gryzelka28 to Tobie powinno genialnie iść w Katowicach, Bielsku i BytUmiu skoro jesteś ze Śląska,hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
W Katowicach mi idzie, ale w Bielsku już nie, do Bytomia jeszcze nie miałam przyjemności dzwonic. Ale najlepiej mi idzie w Krakowie, przez 4 lata przechodziłam w drodze do szkoły obok Diagammedu ;) Chodziłam tam do szkoły muzycznej i mieszkałam w Bursie na Kasztelańskiej ;) Teraz znowu mieszkam na Śląsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×