Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
nieeee, no cos ty.... to nie to ze nas jest za duzo, chodzi o to ze mammobusow jezdzi za duzo w te same miejsca i trudno znalezc kobitki chetne i nie przebadane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeden i drugi przedmówca ma racje i wina tego że jest nas za duzo i tego i ze do d.... miejsca, a zwlaszcza tego drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos czarno widze ten maj, praktycznie codziennie przy potwierdzaniu odpadaja mi jakies Panie...u Was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie za kwiecien ponad 50% brązu skrzydla mi opadly jak zobaczylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 umówionych pań do mammobusa jednego dnia???BZDURA......BZDURA......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam ja mysle ze jest to mozliwe, jak w ciagu tego jednega dnia dzwonily ze 2, 3 osoby plus jakies spoko miejsca to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani bzdura...bzdura... umie pani czytac;)? to niech pani przeczyta raz jeszcze tamten post i pozniej pisze bzdura...bzdura,ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co oznaczają w terminarzu w kolumnie PESEL do samego dołu jeden powtarzający się numer np wchodzę na Łódź ,wybieram datę od jutra do 29.05 i wyskakuje mi do samego dołu nr pesel 50051701603 O co to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani do jednej miejscowosci mammobusowej tak? o to chodzilo? pani nadal uwazam ze jest mozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie przejmuj sie tym peselm to taki przykaldowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattimatti
Ja dziś mam tylko jedną umówioną też mój pierwszy dzień. Ciężko, cholercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślęz że te 30 są możliwe jeśli było dobre miejsce i dzwoniło naprawde mało osób Bo teraz to jest tak że na taki Kraków im więcej osób tym lepiej bo baza jest chyba nieograniczona ale jak juz jest jakas mała miejsjcowosc i co trzecia pani chetna na mammo to baza kończy sie błyskawiczne jak 30 osób siądzie i nikt z tego tak naprawde nie ma zbyt wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umawiacie Panie ktore nie sa pewne czy minelo 2 lata? nie chca podawac peselu lub nie chce im sie szukac ost, badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umawiam, infolinia to z nimi załatwi albo mówię ze muszą na mammo wziąśc ostatni wynik i żeby od razu sprawdziły date żeby na darmo nie chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mi sie to czasem zdarza zeby jej nie stracic to zapisuje.. ale za czesto tez chyba nie mozna? czesto tak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było możliwe zapisywanie 30 pań, było... ale się zmyło... niestety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś zapisywałam 50 pań dziennie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodziło że dziennie tylko że DO JEDNEJ miejscowości mammobusowej,więc nie bądź złośliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattimatti
Z dnia testowego już mam 2 panie zielone :) A dziś bida z nędzą, 3,5 godziny dzwoniłam, mam dość. Ja sprawdzam pesele, i dobrze, bo paniom się wydaje że dawno robiły, a tu rok, połtora minęło dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też Mój pierwszy dzień zakończyłam i masakra jakaś ale jutro myślę ze będzie lepiej :) bo już mam parę numerów aby jutro zadzwonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina14
Agnes nie przejmuj się raz lepiej raz gorzej raz wkurzysz się,bo z drugiej strony słuchawki jakiś gbur żółci Ci upuści, inny razem rozśmieszy aby dalej i oby jak najwięcej zielonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak...dzis uslyszalam od pana ktorego zona do Wloszech wyjechala na jakis czas...zeby zyc trzeba kryc i jakas rybke sobie przygarnie na ten czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w zeszłym tygodniu udało mi się najwięcej 7 pań umówic z jednego miasta mammobusowego, I w zasadzie byla bym nawet zadowolona gdyby dało się chociaż tyle dziennie przez te 4 godziny. gdzie tam do 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko jeżeli na gg jest skrót i ja nie mam nic o tym mieście ani w mammobusach ani w materiałach co przysłał mi szef to gdzie ja mogę szukać informacji o tych miastach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest to mała miejscowość, to niepotrzebne są Ci dokładne informacje o lokalizacji,bo tamtejsze panie są zorientowane gdzie jest urząd czy przychodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wszystko pytaj szefa, moze nie poslal ci info akurat o tym osrodku, zdarza sie mnie chyba przez pierwszy miesiac nic nie przysylal dopiero potem sie zorientowal, ze u mnie to automatycznie trafia do spamu bo tak segreguje moja poczta maile do wielu, teraz przysyla mi oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie Gryzelka, Kalina, Relgan, Lilia???Pracujecie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie Gryzelka, Kalina, Relgan, Lilia???Pracujecie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×