Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
najlepiej ignorowac ...nie dolewac oliwy hejterce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallllllllla
Myślę Kalina,że nie ma sensu pisać nic na temat złośliwej,jest jaka jest,szkoda,żal mi jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co wkurza mnie ta robota my siedzimy w tym Krakowie i praktycznie każda z nas umówiła 1,2 3 lub może 4 panie a z Białegostoku w ciągu 2 godz ; zeszło; 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallllllllla
ciekawe kto broi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do złośliwej żmii to myślę że jest albo tak niedojrzała albo nieszczęśliwa, nie ma co zwracać na nią uwagi, co do Białego, to może dzwonią tam te dziewczyny które pracuję tam od początku i umawiają swoje pacjentki sprzed 2 lat, to by miało sens,albo jakieś inne logiczne wytłumaczenie istnieje, szczerze mówiąc mnie to nie interesuje, ja się skupiam na tym co ja mam do dzwonienia:) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna Kalina dla niej wszystko jest podejrzane, nie uczciwe, poszkodowana bidulka w tej firmie, nie dadza jej dzwonic tam gdzie mozna szybko i latwo umawiac, przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ona sie na mysli i na zastanawia dlaczego cos jest tak a nie tak...i po co ktos jej ciagle dokucza jest zlosliwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina14
nie biedulka i nie poszkodowana a spostrzegawcza, bo nie sprawdzam gdzie i w jakim mieście są terminy a w tym miejscu czyli w Białym ustawiam parametry i widzę Przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Białymstoku na pewno dzwonią panie do swoich pacjentek sprzed 2 lat, albo dzwoni infolinią, bo ma bazę.Nie reagujcie na wpisy "Złośliwca" to przestanie pisać. Najlepiej ignorować,to nie będzie produkować się.Powoli poziom wpisów staje się żenujący. A kiedyś było tak przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattimatti
Ktoś pytał, wczoraj umówiłam 5 pań w ciągu 2,5h, ale za wcześnie pochwaliłam, bo potem siedziałam jeszcze ponad godzinę i nic. I mi odpadła ta jedyna poniedziałkowa pani. Dziś już mam 3. Męczy mnie to dzwonienie i trajkotanie, ale cóż, przywyknę. Nie zwracajcie po prostu uwagi na złosliwców, nie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenujace jest to ze zamiast sie skupic sie na pracy, tym co jest w opisie i swoich kontaktach kilka godzin trwa debata na temat ktory tak naprawde nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwonilam sobie do niebieskiej z kwietnia, okazuje sie ze byla, wczoraj dostala wynik...a w terminarzu ciekawe kiedy sie zazieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki jak wam idzie w KAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna Pani umówiona a dzwonie od ponad godziny wiec zobaczymy co dalej dużo miałam chętnych ale panom niestety jest za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzwonię do Kat ponad godzine i mam 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do Krakowa dzwonilam prawie 2h i nikogo nie umowilam bo albo za daleko, albo przebadane, w ogole na samych nieprzyjemnych ludzi trafialam, tak to jest z tym miastem, raz tak raz siak... ciekawe jak dlugo bedziemy dzwonic jeszcze na maj, bo ja mam nie za wiele w tym terminarzu, a odpada duzo juz przy potwierdzaniu, ponadto w mammobusach mam cala bande pan na ktorymi musialam sie napracowac zanim sie zapisaly,wiec moze byc nieciekawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefie!!!!Please,zmień miasta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwoniłam wczoraj do Karkowa i tez z ludźmi masakra i tez nie umuwiłam żadnej pani a w Katowicach są milsi ludzie ii tez mam dużo kobiet juz przebadanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie na odwrót,chwalę Kra, frekwencja pań prawie 100%,a w Kat nie daję rady nikogo umówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie prosila o zmiane... bo moze byc gorzej, dostaniemy Wawe i Łodz na caly dzien, takze nie narzekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina14
Ja wolę Kraków jak Katowice i chętnie dzwonie do Krakowa na maj mam tam umówionych 30 pań co prawda parę mi odpadła bo okazało się że 2 lata mija w innych miesiącach, ale już mam pewne że umówię na odpowiednie miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dlugo tu pracujesz Kalino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie już gorzej być nie może,Kra juz nie ma,a Kat i Lod do bani tak samo jak Waw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być gorzej, bo w KAT są przynajmniej mili ludzie zazwyczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie zazwyczaj,ja na takich dzis nie trafiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiam dziś też na dużo firm a tam czasami obrywam za to że dzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co, gdy zaczelam tu pracowac to do Lodzi nawet dobrze sie umawialo, to chyba z wikszoscia miast tak jest ze na poczatku jest ok,a z czasem coraz gorzej, do Krakowa tez sa juz ostatnie podrygi jak przypuszczam, bo juz sie powtarzaja numery itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina14
pracuję od lutego tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo40
Miłe panie, chciałam zapytać czy zaczynając rozmowę zawsze przedstawiacie się z imienia i nazwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×