Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
i co jej odpowiedzialas;)? pewnie menopauze przechodzi,ale kto wie, w dzisiejszych czasach kobieta po 50. pewnie moze i w ciaze zajsc;) jeju, 5 godzin dzwonienia a ledwie 6 mam, na szczescie w przychodniach wiec pol biedy,choc z tym tez roznie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzialam ze nie jestem lekarzem, najlepiej byloby skonsultowac sie ze specyjalista bo roznie kobiety przechodza menopauze...ale w duchu troche smiac mi sie chcialo bo kobieta w tym wieku powinna byc zorientowana w tym temacie a mi daleko do menopauzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Dziewczyny właśnie weszłam na komputer i widzę KAT... Dzwonicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonie tak od godziny 9 i mam umówione 3 Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Tak weszłam po pół roku nie pracowania już w Adspectus i widzę, że nic się nie zmieniło... Jednego czego Wam zazdroszczę to tego forum, na którym można się wymienić spostrzeżeniami. Aż łezkę uroniłam. Kiedyś z tego forum czerpałam siłę i chęci do pracy (a Pan Karol mnie opierdzielał, że pisze, bo kiedyś bezmyślnie napisałam tu swój adres e-mail ;P ). Jedyne co ta praca mi dała to doświadczenie. Za to dziękuję. Teraz pracuję w podobnej firmie, tyle że bez zbytniego ciśnięcia - mam 7 zł na godzinę czy kogoś zapiszę czy nie. Tak, że luzik :). Pozdrawiam wszystkie pracujące call center :) Dobra, do roboty, bo czas leci, a mój biling pustkami zaczął świecić... Dobrego dnia i 25 pacjentek na dziś (kiedyś to był mój rekord. Jednodniowy, bo jednodniowy, ale smaczek pozostał. W Ostrołęce bodajże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej FenOmen, fajnie ze Ci sie poszczescilo! Pozdrawiam serdecznie PS.troche sie zmenilo, dzisiaj juz bys raczej nie zapisala w dniu 25 pan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Jednorazowe szczęście to było... W inne dni z trzech pacjentek się cieszyłam (później to był już szczyt). A później podupadłam na duchu i jak wypłaty przyszło kilkadziesiąt złotych to sobie darowałam. Tyle, że parę miesięcy nie miałam żadnej pracy i aż tęskniłam za tymi kilkudziesięcioma złotymi (najwięcej było 300 zł (jednorazowo) i ich najbardziej żałowałam ;P). Teraz trafiło mi się fajne zajęcie: ludzie jak słyszą w jakiej sprawie dzwonię od razu się rozłączają, tak, że nawet nie nagadam się. Co do szczęścia... 7 zł to nie jest szczyt marzeń, no ale gwarantowane to fakt. No i przelewy raz w tygodniu. To najbardziej cieszy :). Panie Karolu, to jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, ale gdy pracowalas zdarzaly sie miejscowosci gdzie mozna bylo umowic do mammobusu kilkadziesiat pan, jak w Ostrolece, teraz juz tego nie ma niestety...ale... nie narzekajmy, lepszy rydz jak nic, zawsze moze byc gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
A dlaczego tego nie ma? Rynek nasycony? Czy mniej miejsc do badania z jakiś względów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, duzo konkurencji, w jednej miejscowosci w tym samym czasie inne mammobusy, to nie jes latwo natrafic na nieporzebadana pania, nie ma niszy jaka ewidentnie byla Ostroleka wtedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
To lipa jednym słowem... Mimo wszystko życzę cudów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e nie zwasze jest tak zle :) o matko to Pan Karol tu jednak zaglada.. takze pozdrawiamu go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FenOmen jak dlugo tutaj pracowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Jakieś 4 miesiące. Szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiałam na pacjentkę która ma w wypisie ze usg powinna mieć co pół roku i jej jakoś teraz minęło i teraz nie wiem czy ona sama ma się tam kontaktować ? z tą przychodnią ? czy ja jakoś mogę jej tu pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Właściwie to 5 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozesz zdradzic w jaiej firmie teraz pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnees ty te 3 umowilas w katowicach?? Bo ja tam nikogo nie mam przez 2h!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w Katowicach już mam 4 pacjentki no dziś mam jakoś wyjątkowe szczęście sama się dziwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina14
ja umówiłam też 1 panią a teraz nie ma bazy to gdzie dzwonicie, bo KRA nie ma Łódz też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam już 5 - fajnie się dzisiaj dzwoni mimo, że nie lubię tego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow i tez w domu prze internet mam rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale wolę pracować tutaj niż być specjalistką od wciskania ludziom różowych wibratorów czy czarnych skórzanych dildo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Komuś się nudzi i się za mnie podaje... Ale śmieszne, boki zrywać... Zapraszam ludzi na spotkania, na których testowany jest sprzęt AGD na przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohoho, widze ze kolezanka sie zna na rzeczy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa, nie przejmuj się FenOmen, to na pewno nasza forumowa "zołza" płata znowu figle, trzeba jej wybaczyć ubytki w psychice, zdarza się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bywają ludzie poszkodowani przez los. Wybaczam zołzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujesz w domu Fen OMEN? przed swoim kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×