Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
ja mialam najwiecej 400 zl... nie stac mnie nawet na to ze by w goryc jechac na weekend, pojde po poludniu do ogrodu na 2 godz sie poopalac i znowu tu wtoce i bede dzwonic... i tak bedzie wygladac moje lato, moze przyjda kiedys lepsze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze rok planuje tu popracowac, mały pojdzie do przedszkola i bede szukac nowej normalnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem ile tu popracuje... caly czas szukam czegos innego nie mam dzieci nie mam meza a i tak ciezko jest cos znalez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dzieci jedynie bo jestem po rozwodzie, wiec sama ciagne ten ciezki los hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale na dzieci to pewnie masz alimenty takze zawsze to dodatkowy grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, alimenty sa, i teraz te pare groszy na waciki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) zawsze to cos...moze zagladaja tu PANIE ktore nie pracuja atylko sie nudza w domu..wiec alarmuje jesli jestescie w wieku od 50-69 to korzystajcie z tych badan, nie rzycajcie sluchawkami, dla WAS to badanie jest za darmo, w trosce o Wasza zdrowie dla nas dodtakowe pare groszy na chleb...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa dajcie nam zarobic na jednego chociaz buta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na dugiego w przyszlym miesiacu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujac regularnie po 4 godziny dzien w dzien to trzeba by miec pecha zeby nie zarobic minimum 300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam pech czy nie pech nie ma reguly... czasem przez 4 godz dzwonienia wieksza polowa tel nie jest wogole odbierana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby konkurencji nie bylo to i zarobki bylyby napweno lepsze...tez uwazam ze nie ma reguly ile powinno sie regularnie dzwonic zeby zarobic te 300 zl...ktos moze dzwonic po 4 godz codziennie, umawiac duzo Pan a i tak nie przychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej doluje mnie w tej pracy to,ze czasami naprawde trzeba sie natrudzic, zeby umowic te kilka pan, bo miejsca sa jakie sa,a potem braz goni braz albo juz odpadaja przy potwierdzaniu.. strasznie to boli, bo to tak jakbysmy polowe poswieconego czasu na prace dzwonily za friko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jest... super byloby gdybysmy platne mialys za kazda umowiona nie zaleznie od tego czy przyjdzie czy ... ale wiadome ze nie zawsze jest tak jakby sie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w innych tego typu firmach placa za godzine np po 6 czy7 zl nie zaleznie od tego ile sie umowi osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,FenOmen o tym wspominala, ale nie chcialabym dzwonic do ludzi i zapraszac ich na pokazy albo sprzedawac garnki.. w miesiac bym odpadla psychicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu wystarczyloby gdyby byly takie miejsca ze dziennie spokojnie umawialybysmy okolo 10 pan i byla wieksza frekwencja, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mi placili te 6 czy 7 zl za godzine dzwonienia to moglabym dzwonic po 10 godz/dziennnie nawet...szukalam w necie takiej oferty ale jakos nie moge znlez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz Ci sie wydaje ze moglabys dzwonic po 10 godzin dziennie, szybko bys zmienila zdanie, bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, trzeba isc pospacerowac po miescie, bo na rower to chyba za cieplo, moze po poludniu bedzie lepiej, bo teraz to szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm tutaj dzwonie wiecej niz 6 godz. dziennie i daje rade a tam bylaby wieksza motywacja za godz. 6 lub 7 zl, nie wazane ile umowie i czy przyjdzie na spotkanie czy nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze to "niewazne czy przyjedzie czy nie" to tylko taki wabik.. jesli nie lapalabys klientow to raz dwa by ci podziekowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie tak ale nic nie szkodziloby sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba będzie u mnie zerowa powtórka z wczorajszego popołudnia... tyle że wczoraj to chociaż do południa miałam 7, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie moze nie zerowo ale nie ma sie czym chwalic...masakra dolujaca jest ta praca, jeszcze jak zobaczylam ile brozow w maju to juz calkiem mi sie odechcialo wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze maja nie mam potwierdzonego,ani brązów ani zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dzis byly nowe brązy i nowe zielenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialam potwierdzenia na maj dzisiaj i na razie tragedii nie ma,ale najgorsze czyli mammobusy dopiero do potwierdzenia a tam, hmm, moze byc rozpacz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, juz normalnie nie wiem gdzie dzwonic zeby bylo choc troche lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mammobosow to ciezko bedzie teraz latem, cieplo, robota w polu, ludzie nie maja czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×