Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
polaczenia tam musisz sobie wybrac w opcajch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie opcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w sensie ze wybierasz sobie tam zadzwonn pozniej kategorie i kiedy masz kontakty ...na filmiku szef to pokazywal wiec jak nie wiesz to obejrzyj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u gory masz START POLACZENIA DIALER POMOC i z tych wybierasz POLACZENIA i tam sobie ustawiasz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam bo tak wszystko poustawialam i nie ma moich kontaktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zaznaczylas ze kontakty z dzisaj? i kategoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jeszcze nie masz przezuconych, luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej chyba cos jest nie tak bo ja mialam nie swoje kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktora miala kontakt w Lublinie P.Ryta bedzie w domu ok 18.20 ? bo ja taki mam a to nie jest moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny teraz cały czas jest tylko Lublin? czy zmienają się te miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jazda narazie ,co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo zniknela mi jedna umowiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z rana miałam połaczenia wychądzące, przychądzące gdzie miałam zapisane ile min rozmawiałam czyli tzw licznik Mogłam sprawdzic ile czau faktycznie rozmawiałam teraz tego nie mam.Mam tylko połączenia i u Was tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez zniklo i jest jedynie polaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wczoraj mozna bylo sobie odsluchac nawet rozmowy a teraz tego nie ma... szef pozmienial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szkoda bo można było sobie popatrzec ile godz faktycznie pracujemy, bo tak naprawdę to siedzę ok 3 4 godz ale ile faktycznie czasu mam efektywnych tego nie wiem chociaż teraz jest super, bo mie musimy ciągle zaglądac na gg odczytywac pózniej skróty i tracic czasu i te ciągłe klikanie kopiuj wklej Teraz jesst super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajnie jest tylko u mnie cos jest pomieszane chyba pokazuja mi sie nie moje kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Wszystko jeszcze w sferze dogrywania, z czasem będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jesli umawaim przez terminarz to kopjuje tylko numer telef.czy imie i nazwisko tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
A skąd chcesz kopiować imię i nazwisko? Po prostu je wpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak umawiam przez terminarz to kopiuje numer telefonu a nawisko tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie tam w ogole jest terminarz?? gdzie mozna zobaczyc swoje wszystkie pacjentki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Wchodzisz w połączenia, potem wybierasz opcje "zadzwoń później" i dzień. Najlepiej wrócić raz jeszcze do nagrania P.Karola, krok po kroku instruuje co i jak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Terminarz jest tak jak był. To co napisałam wcześniej dotyczy kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Czy będzie któraś z Was tak miła i napisze mi w kilku prostych słowach jak obsługuje się ten nowy program? Poprzestawiałam coś przez przypadek i nie możemy go otworzyć taka zdolna jestem. Bez instruktażu nie do końca rozumiem o co chodzi. Wchodzę w dialer i klikam w któreś z aktywnych miast? Tam mam informację że mam czekać na połączenie i mam rozumieć że gdy będę mieć uruchomiony komunikator to mnie automatycznie będzie łączyć? Bo nie widzę tu żadnych numerów? Bazę widziałam gdy weszłam w "połączenia", tam gdy kliknęłam w jeden z numerów po prawej stronie też miałam opcję połącz, mogę też zaznaczyć status, umówić na kontakt i zarejestrować jak się domyślam. To w końcu z czego się dzwoni?? I też nie widzę terminarza ani nie wiem gdzie szukać swoich kontaktów. Pomoże któraś? Chodzi mi na razie o podstawy żebym mogła pracować jutro. Jeśli będę miała bardziej szczegółowe pytanie to dopytam Was albo pana Karola. Będę wdzięczna jeśli któraś mi coś podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz pisano tutaj ze terminarz jest po staremu a reszta jest omowiona w nowym nagraniu... stare kontakty tez muszisz narazie obdzwonic po staremu bo nie sa przeniesione jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Klikasz w dialer, dołączasz do aktywnej kampanii i, wyświetlasz swój komunikator i czekasz na połączenie. Musisz natychmiast odebrać połączenie przychodzące, bo u rozmówcy jest melodyjka i może odłożyć słuchawkę. W momencie nawiązania połączenia wyświetla się numer i nazwa miasta, również opcje do zaznaczenia typu umów na inny termin, odmowa itp. Jeśli rejestrujesz pacjentkę to skopiuj ten telefon, bo zapisujesz ją przez terminarz. Terminarz wyświetlasz po staremu- otwórz go sobie na wolnych terminach dla danego miasta. W pasku dialera jest opcja połączenia i tam wpisując odpowiednie dane można podejrzeć kontakty do przedzwonienia. Chyba jeszcze nie są przeniesione nasze stare kontakty. Zrozumiale czy jeszcze coś wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy odsluchac uwaznie nagranie wszystko jest tam wyjasnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Relgan, mniej więcej już wiem, przynajmniej w teorii. Jeśli będę miała jakieś wątpliwości, to dopytam Cię jeszcze, bo koleżanki chyba nie zrozumiały tego co napisałam. Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×