Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
no nie ma ale szef jest zajety ustawianiem wszystkiego tak jak powinno, same piszecie ze jest jeden wielki chaos wiec nie ma czasu na wyplaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sobie klimatyzacje zamontuje w laptopie bo nie da sie pracowac w ten upal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ja mam podstawke chlodzaca pod laptopa, pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Myślę o podstawce chłodzącej pod siedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
hehe oo tez by sie przydala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wam dzis idzie kolezanaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisałam pesel sprawdziłam i nie mam go w tym nowym systemie, włączyłam przerwę a telefony nadal dzwonią, w stary systemie uciekły kontakty w nowym nie ma Na razie jeden wielki chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie u mnie to samo... odechcialo mi sie pracowac Twoj kontakt z peselm pewnie jest u ktorejs kolezanki i tu pojawia sie pytanie czy obdzwaniacie nie swoje kontakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest jakas pacjentka zarejestrowana nie moja z Lubartowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli krotko mowiac nic sie nie zmienilo od wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinien byc dostep do odsluchu wlasnych rozmow wlasnie w przypadku takich peseli czy tel kom bylo by do odtworzenia, moich kontaktow z bazy tez nie ma nigdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja narazie to jestem tylko stratna przez ten nowy system... bo nie mam starych kontaktow ani w nowym ani w straym systemie, a mialam ich bardzo duzo umowionych na wczoraj i na dzis, szkoda mi ich bo nie wiadomo czy trafia z powrotem do mnie czy do kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zbieralam je przez kilka miesiecy, jak to wszystko przepadnie to sie chyba zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wczoraj znikaly z terminarza zapisane pacjentki mimo ze sie wczesniej zapisaly bo sprawdzalam, na szczescie pisalam nazwiska w notatniku to zapisalam je na nowo ale pod innym nr rejestracyjnym oczywiscie, kontaktow swoich nie mam, mimo ze mialam takie panie ktore byly chetne soe zapisac ale musialy posprawdzac terminy, wylogowuje sie a tez telefon dzwoni dalej, wkurza mnie to! wyjdziemy na tej zmianie jak Zablocki na mydle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dochodzi jeszcze jedna rzecz-niektórzy mnie wcale nie słyszą, a jak opuszczę kampanie w dialerze i oddzwaniam pod ten sam numer z komunikatora ninjato słychać mnie świetnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy Wy panie zgłaszacie to panu Karolowi, czy tylko tu sie wyżalacie, bo jesli tak to skąd On ma wiedziec o tych problemach. Po to sie to wszystko zgłasza zeby usprawnic ten nowy system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ja chetnie wrocilabym do starego sytemu, to nic ze wolnej wszystko idzie ale przynajmniej byla pewnosc ze moje kontakty i pacjentki zostaja przy mnie! a tak to nie wiadomo jak dlugo jeszcze potrwa to docieranie sie z sytemem i czy wogole kiedys wszystko bedzie dzialac poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ja zgłaszalam ... ale szef przeciez tutaj zaglada i czyta te nasze wyzalanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzicie, na poczatku kazda byla taka hurra - optymistka do tego systemu a teraz sie okazuje jak to jest w praktyce, na razie beznadzieja, ten miesiac mozemy uznac za stracony cos mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mozna zrobic sobie urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do uzalania sie to napisze tak: kazda z nas pracuje sama w domu, wiec to chyba zrozumiale ze chociaz na forum mozemy sie doradzic czy wyzalic jedna drugiej, i cale szczescie ze istnieje przynajmniej taka forma kontaktu, bo inaczej to nic bysmy nie wiedzialy co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie szef tutaj zaglada i czyta to wszystko wiec tez wie co myslymy i co sie dzieje podczas pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny piszcie do szefa jak tylko widzicie ze cos jest nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz ze nie piszemy? tylko jakos na razie brak efektu, caly czas to samo, czyli bardzo nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm no wlasnie nie wiem myslalam ze nikt oprocz mnie nie zglaszal problemow, bo zadna nie napisala co szef odpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekujac na polaczenia czuje sie jak na polowaniu normalnie, nie widac co sie dzieje, raz sie czeka kilka sekund innym razem minute albo ponad i trzeba caly czas byc czujnym zeby szybko 'zlapac' polaczenie ktore sie pojawia znienacka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna czasem przysnac w tej ciszy oczekiwania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie swoje kontakty z dzisiaj? bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ale nie jestem pewna czy wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanki drogie, jak bardzo zwiekszyla sie Wasza wydajnosc, czyli o ile wiecej pan umawiacie odkad zaczelysmy pracowac w nowym systemie, he? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×