Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
,,,jesli mam byc szczera to mnie to za bardzo nie smieszy, od jakiegos czasu mam wrazenie ze szef nas troszke lekcewazy, najpierw przedzwoniony tczew teraz krakow, brak nowych miast, brak informacji o opoznieniach wyplat,wszystkiego musimy same sie domyslac, troche to malo zabawne,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wole sie smiac niz zamartwiac ;) ale masz racje z tym lekcewazeniem nas... troche szacunku dla pracownikow i wyjasnien przydaloby sie! po co przedzwaniac stare kontakty.. tracimy czas, spedzanmy kilka godzin pracujac a i tak nikogo nie umawiamy nawet kontaktow na przyszlosc bo same starsze sie trafaja! i ta wyplata polowa sierpnia juz prawie wiec lipcowa powinna byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja caly czas mam nadzieje ze to wszystko co sie dzieje ostatnio jest przejsciowe ... bo tak na dluzsza mete to troche nie fajnie, strata czasu i nerwow, po co pracowac? no bo ilez mozna czekac na wyplate i obdzwaniac stare numery z ktorych i tak sie nikogo nie umawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
stare kontakty z Tczew obdzwonione, Krakow i Bielsko sie obdzwania, jeszcze tylko Katowice, Wa-wa, Bytom, Czestochowa, Szczecin, Ciechanow a nowe kontakty beda wrzucone do nowego sytemu.... czyli mozna isc na urlop na pare tygodni hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żebyś wiedziała bo i tak prawie nic nie zarobimy więc już chyba bardziej się opłaca pokorzystać z resztek lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chcąc nie chcąc musze kończyc bo nadciąga burza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic chyba nie stracisz odpoczniesz psychicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo wysylacie pesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hello nikt nie pracuje czy jak? odpuscilyscie sobie ten Kra i Bie? moze peseli juz sie nie sprawdza heh? ja wyslalam do szefa i na infolinie i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko sie p.Karol obudzil z tymi kontaktami na ten tydzien, jak juz babki sie zdazyly pozapisywac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo te miasta co mammobus jest jutro to mogl nam wyslac troche wczesniej... kiedy mamy je obdzwonic skoro w opisie dalej kra i bie? nie chce mi sie pracowac ostanio w takich warunkach jestem zmeczona tym domyslaniem sie wszystkiego, obdzwanianiem starych kontaktow i czekaniem na wyplate ktora nie wiadomo kiedy bedzie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo opis sie zmienil szok w trampkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz spasowalam w tym miesiacu, pracuje,ale wiem ze za duzo nie zwojuje, nie z wlasnej winy (!!!) wiec sie nie spinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,nie macie problemow z komunikatorem ninja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zoipera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ninja dziala ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak Wam idzie z tymi mammobusami dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zmarnowalam 2,5h na obdzwanianie trefnych kontaktow,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina14
ja przed chwilą miałam przyjemną rozmowę z panią która dziękowała że robimy b. dobrą robotę bo dzięki temu że skorzystała z takiego zaproszenia wykryto u niej guz wielkości 2.5 cm a wcześniej robiła badania na Ursynowie gdzie płaciła 150 zł i nigdy u niej nic nie twierdzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale lipa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma moze ktoras dzis problemy z komunikatorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z ninja,nie slysza mnie ,podobno trzeszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zoipera tez mnie nie slysza od rana mecze sie z tym , instalowalam ninja bylo to samo pisalam do szefa i jestem na etapie sprawdzania aktualizacji windows jak to nie pomoze to nie wiem...stracilam pare godzin nikogo jeszcze nie umowilam dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanko od ninja zglaszalas do szefa ze Cie nie slysza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez dzisiaj 13-tego... ;) poza tym ten miesiac caly jest do bani, co za roznica ze umowi sie 5 w ta czy w tamta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tnie sieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie te 5 to duzo... zalezalo mi zeby popracowac dzis caly dzien a tu nadal jestem w kropce, dobre te 5 niz nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem jedno, jesli ktoras zrobila sobie urlop w tym miesiacu to dobrze wymyslila bo niewiele straci a my to tylko nerwy a pieniedzy tyle co na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dosc na dzisaj!!! od rana siedze i sprawdzam laptop, wydzwaniam do swojego informatyka, robie jakies aktualizacje, laptop dziala tak jak powinien nie mam zadnych wirusow , przeinstalowywuje te cholerne komunikatory a i tak mnie nie slychac!! maskara!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo jest tu ktos? dziewczyny mam PROSBE jak macie jakies problemy z komunikatorami to zgloscie szefowi, ja zglosilam ale jak jest nas wiecej to moze cos ruszy i szef zacznie to sprawdzac... widze ze na forum piszecie ale z tego co szef mi pisal to nikt mu nie zgloscil nic oprucz mnie.. ja sprawdzam swoj laptop bo tak mi zasugerowal ale jak narazie jest ok z nim wiecej moze faktycznie ten problem jest w komunikatorach? im wiecej osob mu to zglosi (on nie gryzie) to tym szybciej zacznie cos dzialac w tym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×