Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
zalezy dla kogo fajnie... Ty lilia 1111 bardzo duzo pracujesz to pewnie bardziej by Ci sie oplacala stawka godzinowa mnie raczej nie;) ale tak czy siak 7zl mogloby sie pojawic, nie pogardzilabym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dokladnie ale cos czuje ze nie predko sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina14
a co tak dzissiaj cicho , żadna Pani nie pracuje? czy tak zawzięcie pracują żę nie mają czasu wejśc na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie tez sie zastanawiam ile z nas pracuje, nie dlatego ze cisza na forum tylko dlatego ze od dluzszego czasu niewiele terminow ubywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ja pracuje, tez zauwazylam ze ostatnio malo terminow ubywa, moze poprostu jakies pechowe te nowe mammobusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie dziwi mnie ze w sumie sporo jest jeszcze tych numerow stacjonarnych bo patrząc po znajomych i rodzinie odnoszę wrazenie że juz prawie nikt nie ma w domu stacjonarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaby ich nie bylo to nie byloby tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieta
Dziewczyny, udało się, dostałam pracę :D cieszę jak głupia, chociaż wiem że łatwo nie będzie. Zaczynam w poniedziałek. Chciałam was zapytać co robicie gdy ktoś rzuca słuchawką w środku waszego zdania, albo stwierdza że nie jest zainteresowany i się rozłącza? co wtedy zaznaczyć? warto dzwonić ponownie do takich osób? i jeszcze jedno - czy nowe kontakty mogę obdzwaniać w godzinach około 14:30 - 16:00? moja córka akurat wtedy śpi, to byłoby mi najłatwiej pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli mi ktos rzuca sluchawka to wciskam nie odebral i niech inna dzwoni do tej osoby :P dzwonic mozesz od 8-20, innym slowem dzwonisz kiedy masz ochote i czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
Hej gratulacje :) Gdy ktos rzuca sluchawka w polowie zdania najczesciej zaznaczam nie odbiera, nr. zajety itp albo gdy stanowcza mowi ze nie jest zainteresowany to odmowa nie chce sie badac. A co do godzin pracy to bardzo czesto dzwonie nowe kontakty w godzinach 13-16 :) i nikt nie robi mi problemow przez to jak narazie, kazdy pracuje wtedy kiedy moze i ma czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
a tak na marginesie to szybko dostalas odpowiedz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieta
Dzięki dziewczyny wielkie :) tak, odpowiedź rzeczywiście była bardzo szybka, może brakuje pracowników albo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak, mysle ze brakuje pracownikow, malo terminow ubywa i wogole na forum malo kto sie udziela ... nie to co dawniej, dziewczyny porezygnowaly pewnie, nie liczne przetrwaly ten trudny czas hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjadacz z CALL CENTER
szczerze napisze to tak. Pracowałem już na CC jakieś 3 lata i jak tu czytam, że dostajecie jakieś marne 400 PLN w maksie to, aż się dziwie że dajecie się tak wykorzystywać idąc nawet to pierwszego lepszego CC dostaniecie 1260 netto i za prąd nie płacicie bo pracodawca Wam zapewnia wszystko. Też myślałem o pracy dla nich co z problem umówić kogoś na spotkanie ale jeśli mam to robić za 200- 400 PLN na własnym sprzęcie i prądzie to ja podziękuje bo mój komp prądu w miesiącu pochłonie więcej niż zarobie na tym czymś. dostałem materiały szkoleniowe ale nie przy stopie do dnia próbnego bo nie widzę sensu w tej pracy. wole iść do innego i raczej normalnego CC i sprzedawać umowy laptopy czy co kol wiek ale wiedzieć za co pracuje i ze będzie mi zapłacone minimum i nic nie tracę na tym jeszcze, to by było na tyle. tak na marginesie jeśli ludzie oczekujecie ze po jednym dniu czy tez godz będziecie mieli jakieś z******te wyniki to nie wiem z jakich Wy choinek po spadałyście ja zanim wyniki osiągnąłem dobre wyniki by moc zarobić około 5000 PLN to czekałem około 1 roku. ciężkiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego wlasnie co chwile ktos odchodzi i przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej nikogo nie zdradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjadacz, o czym Ty chlopie piszesz, to nie jest tradycyjne CC... Zarabiamy bardzo malo, chcialybysmy wyzsza stawke,ale te 400zl to nie wychodzi za caly etat tylko za pol, poza tym specyfika pracy jest jednak troszke inna niz w zwyklym CC, tu sie nikogo nie oszukuje, nie wtrynia schorowanym staruszkom zadnych kolder czy garnkow po kilka tysiecy tylko zaprasza na bezplatne badania profilaktyczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dokladniej to mamy umowe zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każda ma um. zlec. a tak na marginesie to rzeczywiscie musi byc problem z pracownikami skoro juz facetow sie przyjmuje do tej pracy... pewnie nie byloby takich czestych zmian jesli bylaby wyzsza stawka, dziewczyny z pewnoscia bardziej by sie sprezyly i tak szybko nie zniechecaly bo bylaby motywcja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina14
Tak powinno byc inne rozwiązanie Poszukują do pracy w moim miescie do cc orange.Proponują 6 zł za godz i w zależności od tego ile umów podpiszesz masz dodatkowe pieniądze za 1 godz możesz dostac nawet 10 zł i praca jest też na umowe zlecenie.Pracujesz od 4 do 6 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
no to jesli ktoras ma umowe na pol etatu lub jakas inna to jak to wyglada? na jakich warunkach jest zatrudniona? ile godzin pracuje jak ma platne hmm pochwali sie ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jest tu ktos? czy tylko u mnie znowu szwankuje komunikator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej i jak, dobrze juz z komunikatorem u Ciebie? u mnie jest wszystko ok jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz jest dobrze... rano stracilam tylko czas i nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, z jakiego komunikatora korzystacie? mnie już ten zoiper do szału doprowadza, mnóstwo czasu przez niego tracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ja z zoipera- wczoraj i dzisaj do poludnia nie bylo szans na prace bo warjowal, nie slychac mnie bylo, strasznie trzeszczalo, echo mojego glosu sie odbijalo , popoludniu bylo lepiej, nie wiem dlaczego tak sie dzieje, nie raz nie dwa zglaszalam szefowi te problemy ale odpowiedz zawsze ta sama zeby przeinstalowac komunikator sprawdzic karte dzwiekowa itp bla bla bla... ja mysle ze to nie wina mojego laptopa ! no ale coz wiecej moge? tylko rzucic sluchawkami i zrobic sobie wolne! gdy kiedys zainstalowalam inny komunikator tez nie pomoglo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
czy tylko dwie osoby tutaj pracuja? mam wrazenie ze tylko ja sie udzielam i jeszcze jeden gosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieta
gość z dzisiaj to chyba ja, zapomniałam wpisać nick :P zainstalowałam ninje i jest na razie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
aha to fajnie nie wiem co jest grane do poludnia mi zoiper nie dziala w sensie ze cos mu sie dzieje ta ikonka od mikrofonu sama sie przesuwa, raz skacze do gory raz spada w czasie rozmowy, a po poludniu jak gdyby nigdy nic wszystko jest ok, wczoraj i dzis tak mialam zobaczymy co bedzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieta
mnie zoiper rozłączał z internetem po każdej rozmowie, ninja tak nie robi, ale jak się pochwaliłam to zaczął wariować :/ na dzisiaj kończę, zresztą jakoś mi i tak nie idzie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×