Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość lilia 1111
jasne poinfurmuje jak bedzie cos nowego, jak nie zapomne hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez się do takich dodzwaniałam! na razie nie jestem zadowolona z tej zmiany, przeciwnie a skutecznosc tez gorsza niz zazwyczaj jak dotad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze ktos juz mial jakies zaproszenie dzis to nie znaczy ze wina dialera, mamy bardzo duzo konkurencji tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najzwyczajniej dzwoni telefon do ludzi i nikogo nie ma po drugiej stronie to tez ich wkurza, jedna mowila ze to juz 5 telefon, nic dziwnego ze sie wkurzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiddd
A gdzie dzwonicie bo ja cały dzień dzisiaj nie mam ani maila, ani kontaktów do obdzwonienia, ani miasta w opisie. Lipa ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie dialer jest w miare ok, moglabym sie przyzwycaic, szkoda mi tylko kontaktow nie jestem pewna czy wszystkie zostana przeniesione bo te na dzis to nie wszystkie do mnie dotarly, musialam wrocic do starego sytemu zeby tam je obdzwonic, przy tym przenoszeniu to roznie moze byc, szef niby mowi ze przenosil je i powinny byc wszystkie na dzis a jednak ich nie bylo..wiec troche mnie to martwi nie chcialabym ich stracic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak już kiedyś któras madrze napisała - wystarczylo udoskonalić poprzedni system a nie się domyślac z jakimiś dialerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w dialerze do dzwonienia jest wielun, rawa mazowiecka, jak to nie masz jeszcze dialera justtiddd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiddd
Nie dostałam dziś maila o tytule dialer, a poza tym nie mam jeszcze nawet loginu i hasła do tego dialera. Nie wiem co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
login do dialera jest ten sam co do komunikatora, a haslo to ads i numer loginu czyli np jak masz login 125111 to haslo bedzie ads125111 sprobuj sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde, mialam beznadziejny sierpien, bo to najpierw byl przedzwoniony tcz i kra, potem zamieszanie z dialerem, pozniej przyznaje malo dzwonilam bo wypadlo mi troche wyjazdow, koncertow i innych wakacyjnych przyjemnosci dlatego postanowilam sie ostro wziac do roboty od wrzesnia ale jak na razie ten dialer dziala na mnie zniechecajaco!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justiddd, a patrzysz w spamie? może Twoja poczta tam kieruje maila. jak tak,to odklikaj to nie spam i powinno normalnie zacząć przychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieta
moim zdaniem najgorsze w dialerze jest to, że ludzie odbierając telefon słyszą melodyjkę, ja na przykład wcześniej jak nie wiedziałam jak to działa to jak odbierałam taki telefon to nie czekałam ani sekundy wcale i się od razu rozłączałam. a kontaktów też nie mam wszystkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z ręką na sercu, dziewczyny, która z Was systematycznie wydzwania kontakty? mi zdarzyło się tego nie robić i z tego powodu cześć mi przepadła chyba, z punktu widzenia szefa to nawet chyba logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
no ja staram sie pracowac codziennie (od poniedzialku do piatku) kontakty przedzwaniam raczej sytematycznie, dlatego zalezy mi na nich bo np dzis z samych kontaktow umowilam 5, nie chcialabym stracic tych co mam na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewne kontakty, tzn. takie z ktorych wiem ze zadzwonie i umowie to oddwaniam zawsze!! czasami zdarza mi sie zapomniec o oddzwonieniu do kogos kogo nie bylo w domu ale nie wiem czy jest zainteresowany ani kiedy sie badal, wiec dla mnie logiczne to jest to zeby kontakty wstawiac wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiddd
W spamie nic nie przychodzi, po drugiej interwencji u pana Karola wreszcie mam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc dziś w materialach szkoleniowych jest wyrazne napisane ze rozpoczynajac prace najpierw trzeba sprawdzic czy nie mamy jakiś kontaktow to przedzwonienia na dany dzien jesli tak to w pierwszej kolejnosci powinnismy to zrobic( zreszta na nagraniu szef tez o tym wspomina) zarowno dla nas jak i dla szefa logiczne powinno byc to ze wszystkie kontakty ze starego systemu powinny byc przeniesine do dialera...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a macie tak w tym crm że słyszycie swój głos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mialam tak przedtem ale teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz komunikator? Bo ja mam 3CX Phone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zoiper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo45
no właśnie, powiedzcie czy słyszycie swój głos bo mnie osobiście baaardzo to rozprasza!! Mam komunikator Ninja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy do Warszawy można umawiać co roku pacjentki z genetyką? Pomóżcie plisss bo właśnie jedną zapisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
jest nowy mail- info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic z tego e-maila nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego tu nie rozumiec? masz w terminarzu brazowe albo info ze nie bedzie pani bo cos tam wiec zostawiasz je w tym terminarzu i dzwonisz by przemowic dopiero wtedy gdy bedzie nast. razem mammobus albo gdy pani wyzdrowieje czy cokolwiek w zaleznosci od tego dlaczego nie poszla albo nie bedzie na badaniu w danym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiddd
lilia1111 dzięki za info o nowym mailu. Dziś dostałam bez opóźnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jestem typowa polska maruda i malkontentka ale zle mi sie pracuje w tym nowym systemie, on pewnie lepiej sie sprawdza w typowym call center niz w naszej pracy idzie mi fatalnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×