Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
Dziś szło b. marnie, na 4 godz. pracy 0 umówionych ( panie albo starsze, albo mają aktualne badania, albo godziny poranne nie pasują, bo pracują). Totalna klapa!!!! Może jutro będzie lepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś szło dobrze, ale marna to pociecha zważywszy na to jak beznadziejnie było wczoraj i przedwczoraj i jak przy potwierdzaniu ubywa pacjentka za pacjentką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak znaleźć dane pań które miały wizyty potwierdzone ale okazało się że mają badania aktualne były w moim terminarzu a teraz wyparowały chce je zarejestrować jak skończy się aktualność badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj są zaznaczone na żółto albo brązowo z adnotacją o terminie badania i wtedy można dokonać zmiany, czyli zapisać do kontaktów na właściwy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie załamka jak zobaczy się 7 brązów pod rząd i pomyśli, ile zapisanie ich kosztowało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pewnie mamobusy co tak fajnie sie umawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dzis trafialam miejsca gdzie juz ktos dzwonil i umowil tylko inne godz jak my ale przedzial pol godzinny jak u nas i to mnie zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja umowilam 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za informacje nie znalazłam tych numerów pytałam o to także pana Karola powiedział że powinny wyskoczyć w odpowiednim terminie na żółtej karteczce bo infolinia nie ma prawa usuwać ich z danego loginu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez 6;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy tez macie taki drobny druk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie ten drobny druk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko dzisiaj, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejscowosci i te umow na kolejny ,nie odbiera itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby baza jest,można dzwonić,ale idzie kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powieksz sobie strony ctrl i + powieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki,teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziewczyny macie rozliczenie za luty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a są wogule jakieś lepsze miesiące? mi 2 tydzień idzie do kitu co z tego że w zeszły piątek złapałam więcej osób jak przez 3 dni nikogo nie zarejestrowałam bo szczerze mówiąc mam powoli dość takiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu pracuje gdzies z pol roku i wczesna jesienia bylo nawet fajnie, codziennie umawialam powyzej 8 kobiet, od grudnia idzie mi gorzej, myslalam ze w marcu juz bedzie dobrze,ale jest do bani, moze to kwestia szczescia, nie wiem, w koncu podobno pracuja tu osoby ktore potrafia zarobic akceptowalna sume wiec musi im isc niezle niezaleznie od miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mój rozum to zależy od szczęścia bo ja za każdym razem mówię tak samo formułkę a pracuję od miesiąca i przez pierwsze 2 tygodnie więcej rejestrowałam a teraz przez 3 dni zdarzyło się że nikogo nie zarejestrowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisuje się pod tym pytaniem dostałyście już rozliczenie za luty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że nie ma jeszcze rozlicznie za luty, bo nie zostały potwierdzone badania w mammobusach z początku ub. mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co, cos sie nie mogę skupic dzisiaj na dzwonieniu bo tak ładnie i cieplutko jest na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj juz piatek,wiec warto sie pomeczyc jeszcze troche by wydzwonic kilka pan,a z ladnej pogody, rozrywek kulturalnych i spotkan towarzyskich mozna pokorzystac jutro i pojutrze,ja zamierzam tak zrobic:) ale tak sobie mysle,ze im bedzie ladniej i cieplej na dworze tym trudniej bedzie sie dodzwonic w ciagu dnia do kobitek, bo beda uprawialy dzialki lub nordic walking w parku ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od szczescia i zaangażwoania, choruje od 2 tygodni i np w zeszły piątek w 2 godziny umówiłam 6 osób, w poniedziałek wprawdzie dzwoniłam 2 godziny, ale nikogo nie umówiłam i przerwałam bo byłam zbyt słaba, we wtorek miałam tekiego farta ze w 3 godziny 6 osób, w środe w 2 godziny 1 osobe, a wczoraj znowu 6 osób w 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się angażuję zawsze tak samo czy to Warszawa czy Pcim Wielki a efekty są różne. Zależy od miejscowości głównie. Trafiałam już na takie miejsca że w godzinę umawiałam 5 pacjentek. A do Warszawy można kilka godzin dzwonić bezskutecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za Warszawe powinny byc wyzsze stawki od umowionej pacjentki to by wszyscy namietnie wydzwaniali a tak to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak dzisiaj dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ten tydzien był do kitu! nie dość że nie mogłam za dużo pracować ze względów zdrowotnych to jeszcze szło do... niech każdy sobie dopowie resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×