Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iseliena

Kiedy zrozumiałyście że kochacie i jesteście kochane??

Polecane posty

Gość iseliena

Czasem czuję że go kocham, ale mam też chwile, że nie jestem tego pewna... Po czym poznajecie u siebie i swojego wybranka, że kochacie i jesteście kochane? Czy to był jakiś moment, ważne wydarzenie, chwila, ze to do was dotarło i byłyście już 100% pewne...jakie to były chwile? kiedy to zrozumiałyście? co wtedy czułyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie ma takiego konkretnego momentu :) właściwie od samego początku wiedziałam że to facet dla mnie, jak tylko zaczęliśmy sie spotykać. I dopiero wtedy bo wcześniej go znałam, uważałam że jest super i w ogóle, ale nawet nie marzyłam o tym żeby mógł chcieć sie ze mną spotykać :D to była, że tak powiem, zupełnie nie moja kategoria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iseliena
my tak stopniowo spotykając się, spędzając ze sobą coraz więcej czasu, staliśmy się sobie coraz bardziej bliscy, pojawiło się zaufanie, radość i swoboda podczas wspólnie spędzanego czasu, otwartość, poczucie bezpieczeństwa...a następnie czułość, namiętność. Tak wszystko płynnie się rozwijało, nie było jakiegoś "uderzenia piorunem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iseliena
i teraz nie wiem od którego momentu go kocham i czy to jest na pewno miłość? ...ale może to dobrze że to wszystko się tak stopniowo rozwijało bo może w ten sposób to jest trwalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianaaaaaaaa
Ja zrozumiałam dopiero wtedy jak mój facet prawie nie zabił człowieka stając mojej obronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kólka_na_molem
Gdy zobaczyłem Irene jak buszuje w nocy przy lodówce (wtedy jeszcze mogła podejść do niej o własnych siłach)albo nie to było wtedy jak zjadła 6 kg kopytek i zażądała repety ,zrozumiałem że jest moją right lady .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotanaw
Dzis kiedy sie juz nie odzywa poltora dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iseliena
ja najczęściej tak czuję jak mnie mocno przytula - ale to takie banalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin..
iseliena a ile to u was trwało? nei wiem, czy czytałaś mój temat,ale licze na szczerą odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iseliena
Pierwszy raz spotkaliśmy prawie 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×