Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmarznięty

Odzież termoaktywna

Polecane posty

Gość gość
Mi najbardziej odpowiada odzież termoaktywna z rough radical!Jest mega wygodna,ma super jakość,cenę i bardzo szybko schnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie odpowiadają leginsy under armour. Cwicze w nich od roku i nie narzekam, a termoaktywne są. Ogólnie nie jest to tania sprawa, ale ja szukałam po tych wszystkich stronach internetowych i szukałam przecen. Teraz jest dużo taniej bo kończy sie sezon. Na przykład tutaj mają fajne oferty https://pitbullcity.pl/under-armour.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się po zeszłej zimie przekonałem do bielizny termicznej Odlo i od tamtej pory tylko taką kupuję. W sklepie na sportmix.pl/odlo/ mają jej sporo w niezłych cenach. Tutaj za dostawę się nie płaci o ile zakupy są za 100 zł lub więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam głównie dwie marki - Symbo https://www.symbowear.com/ - nasza polska i na prawdę najwyższej jakości, aż duma rozpiera że możemy takie produkować :D Super na siłkę i trekking w górach, są uniwersalne bo np. rashguardy używam do biegania na zewnątrz i własnie na jakieś wyjazdy w teren (najczęściej Bieszczady bo jestem z zamościa). Testowaliśmy z żoną też spaio w Tatrach - sprawdziły nam się koszulki rewelacyjnie, tylko były już momentami przyciepłe :) Obie marki świetne i godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksel

Właśnie ogólnie sportowa odzież termoaktywna jest bardzo dobra! Te z lidla sa dosc slabej jakosci. Jesli chodzi o mnie, to ostatnio w sklepie 11teamsports kupilem na poprzednia zimę bluzę termo i bylem bardzo zadowolony - odpowiedni rozmiar, szybka dostawa, zdecydowanie na plus  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×