Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edtfdgdupajasiukaruzela

Boję się dentysty

Polecane posty

Gość edtfdgdupajasiukaruzela

Nie bylem u niego już z 9 lat. Na razie zęby mnie nie bolą, ale wyrosły mi ósemki, które trochę skrzywiły mi inne zęby, Jednak do dentysty boję się pójść, bo to ogromny ból, nie mówiąc o kosztach. A wy jak często chodzicie do dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porąbało cię? teraz idziesz do dentysty i mówisz, że chcesz znieczulenie i nic cie nie boli. A jak cię nie stać, to już inna para kaloszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edtfdgdupajasiukaruzela
może i stać, ale znieczulenie też boli i sam dźwięk wiertła mnie przeraża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edtfdgdupajasiukaruzela
Boję się nawet wkropienia kropli do oczu u okulisty, a co dopiero dentysta. Jak typowy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak??
musisz się przełamać a swoją drogą musiz mieć mocne zęby, ja jakbym nie była 9 lat u dentysty to chyba już bym miała sztuczną szczenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy znieczuleniu nic nie boli. nie rozumiem ludzi ktorzy sie boja. pomysl ze pojdziesz teraz i wyleczysz mala dziurke niz pozniej chodzic z jednym zebem na kanalowe bo bedzie taki zepsuty no i koszty 3 razy wieksze! glupota jest nie chodzic do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maurella888
tez mam fobie i swego czasu przestalam chodzic na kontrole, porobily sie problemy az w koncu bol mnie zagonil do dentysty i wiesz co? ciesze sie, ze sie przelamalam i poszlam. mam fantastyczna dentystke i nic mnie u niej nigdy nie bolalo a robila kilka zebow. teraz chodze regularnie co pol roku na kotrole (wlasnie dzis bylam) i wszystko jest ok. nie czekaj, az zaczna sie problemy. a koszty? no coz, implanty sa o wiele drozsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×