Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magma1987

Uważam, że żona powinna być uległa mężowi i go słuchać

Polecane posty

Gość Renkaaa
Jeszcze się nie pytasz ;] Ja mam bardzo udane życie i nie muszę nikomu zazdrościć ich życia. No i nie muszę się nim chwalić na necie, "och jestem taka szczęśliwa, mój facet ma gdzieś moje zdanie, ale tak powinno być, kobieta to ściera do podłogi, ma robić co pan i władca karze" A tak z ciekawości, kosmetyki też Ci szanowny małżonek wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Jej, oczywiście miało być każe, nie karze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie właśnie
po co jej kosmetyki nic jej nie pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie właśnie
przecież jak ją dyma to zakłada jej worek na głowę i jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ANAL ANAL ANAL i woreczek na sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzisz, to związek nie bedzie już taki ważny dla Ciebie- zawsze tak jest. tzn. niektóre baby tak piszą, że ziana o 180 stopni, facet nie jest już najważniejszy i związek się już tak nie liczy. jesli będziesz taką dobrą żoną nawet po dziecku, nie stopniując kogo kochasz bardziej, to szacun. w innym wypadku jesteś aterialistką, która szukała reproduktowa portfela i tyle. żyj jak chcesz, byle na dobre Ci wyszło. pozdro;-) który miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze co hahahahahahahaaa
ak na razie mam zabronbione bo mam dziecko urodzić CO?? ZABRONIONE? juz nie wiem czy sie smiac czy plakac. no i wlasnie takie osobniki psuja opinie wspaniałemu gatunkowi jakim jest KOBIETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
to, że mój związek nie wygląda jak te Wasze, powoduje Waszą zazdrość no, ale ja się tym nie przejmuje, jestem szczęśliwa i spełniona po co jej kosmetyki nic jej nie pomoże - ten wpis świadczy o zazdrości. jestem zawsze zadbaną kobietą:) heloiza999 - nie umiem Ci odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z dzieckiem. to on będzie decydował o kształcie jego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot z dwoma ogonami
jakie masz studia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
No dobra, ale szanowny małżonek pozwala Ci samej wybierać kosmetyki, czy Ci wybiera? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cascqsf
Jesteś osobą bez godności, w dodatku nawinie głupią... ale z czasem może zmądrzejesz, czego Ci zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
Renkaaa- raczej to on wybiera, to chyba zrozumiałe? :) choć bywa, że sama sobie coś kupuje jestem po prawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
heloiza999 - 12 tydzień ciąży. Dziękuję za choć minimalne zrozumienie. Również pozdrawiam. A tutaj się już nie udzielam, no chyba, że ktoś napisze normalnie do mnie, tak jak właśnie heloiza999. Nie rozumiem jak można tak gnoić i obrażać człowieka, nawet go nie znając. Ale nawet mnie to nie rusza. Ważne, że jesteśmy szczęśliwą rodziną. Czytam sobie te wszystkie komentarze i podszywy. I uśmiałam się bardzo z niektórych :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
AHAHAHA, to rozumiem, że ciuchy też Ci wybiera? To na pewno prowo, nikt nie jest tak beznadziejny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simomaniakona
"Renkaaa - dojrzejesz kiedyś do prawdziwego oddania" popłakałam się :D hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
nie wybiera mi ciuchów, ale znam jego styl i kupuję co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
* to jest: styl, który on lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
On koniecznie chce żebym urodziła chłopca.Powiedział,że jeśli urodzi się dziewczynka to oddamy ją do domu dziecka.Nie podważam jego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo to tera studia
dla debili, hahahahaaaa ciekawe jaka uczelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Simomaniakona - daj spokój, ja już parę razy ryczałam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja popieram autorkę
też jestem w takim związku urodziłam już 5 dzieci niestety same dziewczynki które oddaliśmy do domu dziecka teraz znowu jestem w ciąży i mam nadzieję że będzie to chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
uczelni nie zdradzę:) z tym chłopcem to podszyw. on właśnie koniecznie chce dziewczynkę, by można ją było wychować na potulną, ułożoną i wrażliwą panienkę. z synkiem się pożegnamy, znamy już jedną zainteresowaną parę więc nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
Przepraszam ale mój mąż właśnie idzie na noc do pracy,muszę przygotować się na stosunek.Chcem go rozładować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Dobre prowo, uśmiałam się jak nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot z dwoma ogonami
nie karmić trola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
sram do wiadra i choy wam do tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
to podszyw. mój mąż właśnie siedzi sobie na fotelu. ja robię za stolik do piwa i pochylam się nad lapkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
Widzę, że ktoś się za mnie owocnie podszywa. No ok, przynajmniej jest śmiesznie. Tylko prowokuje Was do dalszej dyskusji bo ma z tego ubaw. I dalej to nakręca, ale to brednie. Z tymi kosmetykami, z tym, ze ma być chłopiec bo dziewczynkę oddamy do domu dziecka :/chore teksty. Nie jestem aż taka podporządkowana, bo to już patologia chora:/ I NIE SKOŃCZYŁAM ŻADNEGO PRAWA. Tylko pedagogikę jak już coś, ale zapewne też będzie nabijanie się, ze marne studia. Podszyw umiejętnie Was rozkręca, ale to na pewno nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenalenaa
to jeszcze wypnij tyłek, żeby miał gdzie rower zaparkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama.trzy.zona
magma 1987, mam podobne poglady do twoich :) ale nie tak do konca sie zawsze z nim zgadzam, czasami mowie co mi sie podoba co nie podoba i prosze o pomoc w domu, mamy 2 dzieci, wiec musi mi pomagac, sama zobaczysz jak sie dziecko pojawi, zycie wam sie zmieni, wtedy zaczyna sie inne zycie, nie bedziesz juz taka ulegla bo nie dasz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×