Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martuniaaa1979

prezenty świąteczne

Polecane posty

Gość PaolkaPyt
ja próbuje wygrać mu, a przy okazji sobie ;)), samochód w loterii listdomikolaja.pl bo i tak kupowalismy prezenty dla chrzesnicy a ze to jest jedyny warunek wziecia udzialu w tej loterii to czemu by nie :D nakrecilismy sie teraz strasznie na to i nie kupujemy sobie prezentow bo napewno wygramy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika55
Właśnie doszły do mnie zamówione na http://www.pixbook.pl/fotokalendarz kalendarze z własnymi zdjęciami. Polecam je na prezenty świąteczne. Jakość wykonania wysoka, kolory żywe, szybka realizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziak
Szukam głównie prezentów poniżej sto złotych, ale raczej staram się, żeby to były dobre propozycje. Przez Super Prezenty udało mi sie ustrzelić sporo takich okazji. Ogólnie unikam prezentów standardowych, typu koszula czy krawat, albo kosmetyki. Jak dla mnie to żadne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerpię świetne pomysły na prezenty świąteczne ze strony allinside.pl. Ostatnio kupiłam tam sukienkę dla siostry oraz biżuterię dla mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym pomysłem na prezent i to niezależnie od okazji jest biżuteria,której to szeroki wybór w niższej cenie znajdziecie na ZlotaLinia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam nową baterię do e-papierosa z zestawem liquidów ONE i jestem bardzo zadowolona z prezentu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu facetowi kupiłam odtwarzacz mp3, portfel i koszulkę :) czasem mam problem co kupić bliskim na prezent ale ostatnio znalazłam fajną porównywarkę cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, mają tam sporo ofert różnych sprzedawców i można znaleźć gdzie jest najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makataka
ja swoje prezenty kupowałam w Teletorium, mąż dostanie drona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×