Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alFik09

Duża wanna do igraszek z żoną???

Polecane posty

Gość alFik09

Przy nudnym pożyciu łóżkowym zacząłem zastanawiać się nad kupnem jakieś dużej wanny(może z jakimiś hydromasażami???) by trochę wyciągnąć moją żonę z seksualnej monotonii, w jaką wpadła po urodzeniu dziecka (200% czasu poświęca dziecku, o seksie nie ma mowy, śpi w innym pokoju. Moze to ją troche przekona??? Wcześniej tak nie było, a teraz nawet zastanawiam się nad skokiem w bok, bo przecież żyć z taką kobietą ktora nawet nie da mezowi ktory ciezko zapieprza to przesada!! Wszystkie baby takie sa jak urodza malego potwora? Zaczynam powoli znienawidzać swoje wlasne dziecko przez brak seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_skakanka2
jesli masz miejsce na taka wanne to napewno warto. Mpj mąż kupil ostatnio taka wanne i lubimy sie w niej bawić hihihi ciekawe urozmaicenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alFik09
i jak taka wanna?? duzo prołdu ciągnie?? jak wygląda? myślałem nad jakas np. czarna takie modne teraz a Ty jaka masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qeczulaa
nastepny zrobi dziecko a potem narzeka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_skakanka2
chyba sporo, ale naprawdę warto zreszta ja rachunków nie płace w domu tak że hehe ;-) http://www.tuplytki.pl/85328,wyposazenie-lazienek-wanny-kolo-wanny-z-hydromasazem/85354,maxima-wanna-nar-aa5-xaa5-hydromasaz-mx2 tak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes mobilnie
jezeli zona nie ma ochoty to nawet gdybys nauczyl sie haftowac penisem, to nie pomoze. czarna wanna to masakra do utrzymania w czystosci. a jak czesto myslisz korzystac z takiej okazji? raz w tygodniu? dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1457855212000,02311
i ty ojciec dziecka mówisz na swojego potomka POTWÓR??? pomóż jej , bo ona tez nie ma lekko , jak piszesz 200% poświęca dziecku , a dla niej jakiś czas zostaje żeby mogła się jeszcze z nim toba dzielić POMYŚL O INNYCH a nie tylko o swoich POTRZEBACH !!!!!! JEŁOP Z CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opamietajcie sie
ludzie . tylko pierdoly wam w glowie . wanny . poswiec czas dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apatia_2
Jeśli masz miejsce to jak najbardziej polecam. Nie ma to jak relax w wannie z bombelkami po ciezkim dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna barbi
relax owszem ale "igraszki"? nienawidze tego robic w wannie ani pod prysznicem, woda "wymywa" mi cale podniecenie z pipki i na prawde nie jest przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie igraszki są do kitu
Przereklamowane. Niewygodne i o kontuzję łatwo. Wymyśl coś innego - jakieś miejsce szczególne albo płatki kwiatów w pościeli, nastrój, kolacja przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×