Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa umywalka a juz brudna

jak umyc przestrzen w dziurze od umywalki (tej co jest na scianie)

Polecane posty

Gość nowa umywalka a juz brudna

wiecie o jaką dziurę mi chodzi - tą, którą w razie czego ucieka nadmiar wody lub piana, a najczęściej powietrze po prostu. Robi się tam brudno, na samym środku się czymś sięgnie, ale widac, że w głębi jest brązowo :/ http://armatica.pl/environment/cache/images/150_150_productGfx_64f6ed757a0dbe7e914eb8a8d87d0714.jpg to jest moja umywalka i widać tą dziurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do wszystkich odplywow tych dolnych i tych dziur wlewam codziennie oryginalny domestos na noc zeby zdezynfekowac i zeby nie bylo nieprzyjemnego zapachu i jest ok a jak to sie robi brazawe biore szczote do zebow i wyzej wspomniany srodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa umywalka a juz brudna
a tam mozna wlac domestos? on jakos spłynie? nie chce zeby został i potem śmierdziało poza tym spłynie na dół a scianka dalej brudna ze szczoteczką można tylko sam srodek umyc, w brzegi się główka od szczoteczki sie nie wciśnie; próbowąłam patyczkami hig. ale są za mało szorstkie i sie nie udaje nic zmyc. To nie jest chyba taki brud na domestos, raczej wymaga tarcia - tak mi sie wydaje. jakby miec jakas taka cienka szczoteczke?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obetnij troche wlosie a domestos sie na tej sciance utrzyma a jak rano splukasz zimna woda nie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan dzialania wlewasz tam obficie domestos we wszystkie szpary zostawiasz na 10min i szorujesz szczota do zebow splukujesz i po problemie i codziennie wlewaj tam tez na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×