Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A jak Amantka

Hotel w Krakowie- PILNE!

Polecane posty

Witam :) Poszukuję hotelu w Krakowie. Lokalizacja w sumie nie gra roli byleby było miło, ciepło i dyskretnie :) Oczywiście nie interesują mnie niebotyczne ceny :) Coś na normalną kieszeń. Pozdrawiam i dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki se usmaż
gugle nie gryzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku kiku
dyskretnie polecam dwa hotele niedaleko krakowa na trasie kraków - myślenice , w miejscowości libertów, jest tam milo i niedrogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku kiku
chyba Pan twardowski a zaraz obok jest drugi są bardzo blisko siebie po lewej stronie stoją przy trasie :) około 15 km od krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esskaaaa
Jeśli nadal szukasz fajnego hotelu w Krakowie to może hotel Witek? Mają bardzo dobry standard a przy tym niewygórowane ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
wejdź sobie na noce.pl, jest tyle świetnych apartamentów w samym centrum i o wiele taniej niz w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak to było tak bardzo pilne to pewnie już masz namiary, ale może się podzielisz swoimi wrażeniami, jaki Hotel został wybrany przez Ciebie. A teraz Walentynki za pasem więc może też by się wybrać na romantyczną kolację, albo na cały weekend do Hotelu Niebieskiego. Nie wiem czy kojarzycie, ale moim zdaniem jeden z ciekawszych hoteli w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niankaa24
junior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo często bywam w Krakowie w sprawach biznesowych i muszę przyznać, że najczęściej przy tak dużym wyborze decyduje się na niezbyt zadowalające hotele. Może następnym razem wypróbuję ten Hotel Niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam ostatnio w Niebieskim, rewelacja. Super miejsce, świetny design w pokojach, ale też doskonała kuchnia, bardzo miła obsługa. Bardzo przyjemnie się tam mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zależy Ci na dobrej lokalizacji to może ten hotel http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ samo centrum, wszędzie blisko, moim zdaniem jedno z lepszych miejsc, gdzie się można zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meneczka7
Ja często razem z mężem odwiedzam Kraków - oboje uwielbiamy to miasto i mamy z nim wiele dobrych wspomnień ;) Tam właśnie mój wybranek mi się oświadczył. Zamierzamy wybrać się tam na weekend w lutym - wynajęliśmy osobne mieszkanie. Kiedyś stawialiśmy na hotele ale teraz uważam, że właśnie osobny apartament jest o wiele wygodniejszy. Masz dużą wolność i swobodę ;) No i własną kuchnię tak więc możesz coś sobie tam przyrządzić. Mieszkanko zarezerwowaliśmy sobie tutaj: http://www.dwienoce.pl/ - można tam sobie przejrzeć różne apartamenty praktycznie na każdą kieszeń no i zarezerwować jeden z nich w trybie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja miałam okazję zatrzymać się w Hostelu Abel na Kazimierzu. Bardzo mi się podobało i spokojnie to miejsce mogę Ci polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
A na Hotel Royal patrzyłaś? Tutaj http://www.hotelewam.pl/ znajdziesz namiary. Wydaje mi się, że będzie bardzo dobrym wyborem. Zwłaszcza jeśli zależy Ci na komforcie i dobrej lokalizacji. Ten jest wygodny i położony e centrum Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oktawia

Bardzo fajny hotel to Hotel Pod Kamykiem. Panuje w nim świetna atmosfera, dodatkowo właścicielka jest bardzo miła. Ja tam często jeżdżę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×