Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nic nie mam z życia

Mój przyjaciel został właśnie dziadkiem a ja nic

Polecane posty

Gość nic nie mam z życia

ani żony, ani dzieci, już o tym że kiedyś będę miał wnuki nie wspominając. Facet sam został ojcem jak miał 17 lat a teraz jego 16letnia córka urodziła syna. Może to dziwne co powiem ale żałuje że ja w tym wieku nie zrobiłem żadnej dziewczynie dzieciaczka. Co prawda on mówił że chciał córke ochronić przedtym czego on sam doświadczył ale teraz widzę go jak się cieszy z tego że ma rodzine, z matką swojej córki nie jest w dobrych relacjach ale ma to co mężczyzna potrzebuje. Przeciągnięcie swoich genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieć dziecko żeby przeciągnąć
swoje geny? To główny powód na posiadanie malca? Trochę prymitywny. Niech jeszcze te geny będą rewelacyjne w takim razie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam że posiadanie dzieci
jest ważne i jakkolowiek by na to ludzie nie patrzyli (mężczyźni myślą że przedłużają swoje geny - pół prawda bo geny w 50 % pochodzą od matki) to jednak najważniejsze że daje się nowemu człowiekowi życie a raczej szansę na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 33lata
i jak latem siedziałam w poczekalni u ginekologa będąc w końcówce pierwszej ciąży, to spotkałam koleżankę z podstawówki z córką i... wnuczką. Obie miały po 16lat rodząc swoje dzieci. Czy zazdroszczę? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coraz cieplej
zakładam że masz 35,40 lat..że tak podsumuję - wszytko jeszcze przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadkiem, w tym wieku? I to ma być powód do dumy... Wszystko jeszcze przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mam z życia
Ja mam 37 lat. A dzieci zero. Inni już mieli dzieci od 20 roku życia. Jak ja będę miał 40stke to nie wiem czy doczekam jakiegokolwiek potomstwa. Jedynie mój kumpel i jego córka(bo jestem dla nich dość bliski) poprosili mnie na ojca chrzestnego. I jedyne co moge mieć to chrześniaków. Miałem nawet jedną kobiety którą próbowałem wrobić w dziecko mówiąc że będę uważał ale ona zanim skończyłem sama powiedziała że już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktokolwiek widział ktokolwiek
Trochę to żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tippitippitap
Kiepski żart :D. Wiesz co , nie chciałabym mieć dziecka z facetem który chcial mnie wrobić. Wiem że to takie marne provo . Znowu jest ktoś kto ma ośmieszyć i oczernić pewne kobiety na forum . Oczywiście graj swoją gierkę autorze, pewnie ktoś to łyknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONradddd
ja ożeniłem się w wieku 38 lat. Dziś mam 45 lat, córkę 5 lat i syna 3 lata. Jestem mega szczęsliwy!!!! tak że różnie się w życiu układa. Wszystko przed Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakby mi corka zaszla w ciąze w wieku 15 lat to wcale bym po glowce ją za to nie poglaskala ani podskokow do sufitu by nie bylo Napewno ode mnie gratulacji z tego powodu by nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątek
A myślicie, że posiadanie dzieci a później ewentualnych wnuków to juz taki luksus i szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic z życia
On sam miał 17 lat jak został ojcem, dlatego nic nie mówił. Szczęśliwy nie był ale teraz widze go jak chodzi z wózkiem to aż mnie żal ściska w sercu. On miał i ma do tej pory bardzo wyluzowanego ojca, jego ojciec w wieku 53 lat został pradziadkiem. Niestety moi rodzice byli inni, jedyne co to zmuszali mnie do nauki, bym miał najlepsze stopnie w szkole, bym uprawiał sport. Napewno nie ucieszyli by się gdybym ich zrobił dziadkiem w wieku 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątek
No i widzisz :-P tyle z Ciebie mają pociechy. Nie zrobiłeś ich dziadkami jak miałeś 17 lat i nie zrobisz ich pewnie nigdy. I po co Ciebie mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez cislam corke na nauke, i co? i to ze teraz jest juz na I roku studiow dziennych, dosyc dobrych, a nie bawi sie matkowanie , na to przyjdzie czas A ja wnuka nie mialabym zamairu nianczyc rezygnując ze swojej pracy,a corka szkoly musi skonczyc,i to wcale nie byle jakie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×