Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wmqdkqwmdqdqwdqw

Co myslicie o tej sytuacji?

Polecane posty

Gość wmqdkqwmdqdqwdqw

Mój chłopak przyjechał do mnie dzisiaj bo są Mikołajki. Niestety on ma taki charakter ,ze zawsze wszedzie sie musi spoznic. Przyjechał jak zwykle z opoznieniem i miał mi kupić prezent bo sam tak zaproponował ( ja powiedziałam ,ze możemy kupic innym razem i nic sie nie stanie). Ale przyjechał o 20 .10 ,a galeria jest czynna do 21 wiec uznałam ,ze nie ma sensu dzisiaj jechać. A on sie na mnie wydarł przez telefon ,że już powinnam czekać przed blokiem i on na księżniczke nie bedzie tyle czekał. Wiec już atmosfera sie zepsuła . Ja zeszłam na dół i pojechaliśmy. Jak wysiedliśmy to dalej był nie miły i szedł przede mna szybkim krokiem wiec w koncu w galerii mu powiedziałam ,ze chce wracać bo takie prezent mi nie sprawi przyjemnosci w takiej atmosferze .. On sie jeszcze bardziej obraził... I powiedziałam mu w koncu ,ze nie chce juz od niego w takim razie prezentow i on tez nie bedzie ich dostawał ode mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmqdkqwmdqdqwdqw
teraz mi przykro ,ale co mialam zrobic udawać ,ze jest ok i w takiej atmosferze wybierac sobie prezent? Jakoś nie miałam ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytgrewef
je b n i j sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmqdkqwmdqdqwdqw
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha05
gówno nie chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmqdkqwmdqdqwdqw
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×