Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Violetta88@

Wesele w Remizie?

Polecane posty

Gość Violetta88@

Witam, interesowało by mnie wesele w remizie bądź w domu weselnym. Chciałabym usłyszeć Wasze opinie o SALI WESELNEJ OSP W LUSZOWICACH oraz o DOMU WESELNYM OSP W BALINIE, oraz jakie tam mają ceny,czy sala jest wynajmowana sama czy z kucharką lub kateringiem? Wesele będzie na max 80osób pod koniec 2014. Moglibyście coś jeszcze polecić w pobliżu? Goście weselni będą z okolic Babic i Jaworzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz remizy nazywaja tez "domami wedelnymi" :p zalosne. Remiza osp to remiza. Kazda wyglada jak buda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama wyglądasz jak buda!!!hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę wesele w remizach itp. przynajmniej jest super zabawa, jedzonko pychota a nie jakieś powykręcane i nabite chemią bezsmakowe. Polecam dla osób lubiących dobra zabawę a nie dla ponuraków którzy widzą tylko swój czubek nosa i nie dowartościowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to jestem z miasta tak jak i moi goscie, wiec nie worarzam sobie wesel w remizah, my planujemy w jakims palacyku a na stole beda krulowały malrze, ostrygi, móle... itd, slul szwecki obowiazkowo, najlepiej bez alkocholu zeby gości nie zazygali lazienek orkiestera nie jakas tam,ale slingowa ma byc z klasa, sukienke w koloze ekri bo te biale to juz obciach :) jaką rózyczke proponujecie do mojch bląd włosuw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję słownik ortograficzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hyba tobie slownik, znalazl sie cha... cha... wie ktos w jakim banku morzna dostac krydyty na maly procent na wesele tak 50-60 tys zl, zeby miom gosciom ktorzy sa z miasta nie zrobic obciahu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteś głupiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesniary i obdartusy i tak pojda do remiz. To ich marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś gnojem i nim zostaniesz z tą swoją zakutą mordą :) w tej swojej budzie. W wyścigu na smierdziela nie miał byś sobie równych - śmieciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ;/ ale macie zryte banie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z psychiatryka popapranca wypuscili? :p tak. Ten wpis pokazuje klase opijryi spod wsiowych sklepow. - gość 2015.09.26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwał się ''inteligent'' a chlebek,pieczywko. szyneczki... z wiochy też śmierdzą :) ciebie cieciu to juz na rozum nawet nie stać, za głupi jesteś żeby myśleć wiec, może na Allegro jakiś olejek do łba zalicytuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania xxxcc
Wiocha , jedno i drugie. Do nas zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenada i obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W remizach zawsze najlepsze wesela!!!! a ci co debilnie wypowiadają się o Polskiej wsi się to są tylko mali niedowartościowane szmaty które nie mają o sobie nic dobrego do powiedzenia. Wyższość? jest takie miejsce spoczynku na którym kończy się duma, mieszczaństwo, bogactwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla biedakow, beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz się za bogatego? i co z tego. Lepiej być biednym z klasą niz taką szmatą. Nic na ten świat nie wniosłeś i nic z niego nie wyniesiesz, tam kończy się bogactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szajs, kiepota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wesele w remizie. Nie czuję się gorsza z tego względu. Ja jestem z mniejszego miasta, natomiast mój mąż jest typowym mieszczuchem. On też chciał wesele w remizie to tam są najlepsze zabawy. Na naszym weselu byli naprawdę ludzie z wysokich sfer. Bardzo dobrze się bawili. Zadbaliśmy o super orkiestrę, wyśmienite jedzenie, dobry alkohol i ładną dekorację sali bez niepotrzebnego przepychu. Zresztą do takiej sali przepych by nie pasował. Wiadomo z remizy pałacu się nie zrobi, ale jeśli jest czysto i ładnie naprawdę nie warto przepłacać za jakieś przesadnie napompowane sale, na których często nie ma co zjeść. Byłam kiedyś z mężem na takim weselu. Sala piękna, wielka, kryształkowe żyrandole i co z tego po weselu poszliśmy na kebaba do Turka bo nie było co pojeść. Na stołach wielkie półmiski, a na nich trzy kawałki mięsa:). Moje wesele w remizie uważam za udane i goście bardzo sobie chwalili. Ja z mojej strony mogę polecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadostwo te remizy i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez urazy
2016.02.19 . Autoreklama. To też żenada. Państwo szlachta z miasta chwalili?-pewnie po kilku głębszych w pierwszych 5minutach. Na trzeźwo by nie dali rady na to patrzeć . Bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe miejsca, drogo i byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie mi wesele w remizie tez się pozytywnie nie kojarzy. lepiej znalexc odpowiednie miejsce z klimatem. my roboliśmy wesele w Delfinie w Białej Podlaskiej, ten hotel akurat ma dużą sale, 300 osób nawet by pomieściła, na biało mieliśmy przystrojenie, wyszło bajecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy na robienie wesel w osp. W tych czasach to zwyczajnie przeżytek. Oszczędności typu 2-3tys są troszkę żałosne, by pakować się w takie g, jak remizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkiee remizy
Brzydkie remizy, zrobione bez gustu. Sa ladne remizy i takie brzydkie ja te. Z Autoreklama chcesz wyskoczyc:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pożaru
gość 2015.11.07 -trąci wsią i brakiem kultury, jak większość wpisów z 2015, które rzekomo bronią remiz. Mam nadzieję, że to nie żadni bohaterowie z osp pisali te wulgary. Bo nie widzę powodu wyzywania osób, które piszą swe opinie o remizach, nawet negatywne. Nie popisaliście się ludzie. € 2015/%, Zamiast napisać kontrargument, sypaliście wyzwiskami, żałosne i przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W remizach juz sie nie robi wesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×