Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

the_angela

Jak pomóc dziecku gdy pierwsze ząbki wychodzą??

Polecane posty

Witam, Proszę o pomoc w doradzeniu co zrobić lub co kupić aby pomóc maluchowi, gdy zaczynają pojawiać sie pierwsze ząbki. Jakieś żele, gryzaki, inne jakieś akcesoria czy sposoby ułatwiające przejście przez ten czas a jak tak to jakie? Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzaki fajne ja mialam taki smoczek z mam od razu z gryzakiem fajna sprawa pomagaly zele znieczulajace ale jak zabek sie przebija to mozna postukac lyzeczka dziaselka latwiej sie wyrznie i mniejszy bol mozesz tez masowac swoim palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouofd
Gryzaki wszelkiej maści pomagają jak swędzi, na ból dobre są żele do smarowania dziąseł ale przynoszą ulgę kilkuminutową a można ich używać tylko trzy razy dziennie ale jak zacznie gorączkować maluszek i cierpieć lepiej daj syropek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz się zaopatrzyć w żel typu Dentinox czy podobnie i odrobinkę posmarować, są też fajne gryzaki chłodzące, szwagierka miała też taki fajny gryzak wygląda jak smoczek tylko ma taką końcówkę inną - nie gładką, jej córce to pomagalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
mojej córce pierwsze ząbki wychodziły bez wiekszych przebojów. teraz wychodzą jej piątki i jest o wiele gorzej. czasami podaję syropek z ibuprofenem milifen, jeśli widzę że bardzo cierpi. u nas gryzaki sie nie sprawdziły, żele tez średnio, działaja bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×