Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnnn34

Widoczna bielizna

Polecane posty

Gość onnnn34

Drogie Panie i Panienki, musicie kupować fajną bieliznę jeżeli jest ona widoczna!!! Nie muszą to być stringi ale coś fajnego, NIE MAJTASY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co rozumiesz przez "majtasy"? Bo pomijając jakieś babcine reformy, które i tak mało która kobieta nosi, to wszystkie pozostałe majtki sa mniej więcej podobnego kształtu: figi, szorty, thongi, stringi. Dlaczegoz niby to jakiś facet ma mi narzucać jakie majtki mam nosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym co to oznacza "jeżeli ma być widoczna"? Mało która kobieta chodzi w samych majtkach. A może ty przestan gapic się każdej kobiecie na dupe, to ci widok majtek nie będzie przeszkadzał. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnn34
Do Pani nei_nei proszę sobie kupić, lub ubierać zajefajne szorty, figi,..... żeby lepiej wyglądać do sklepu lub szafki i nie ma że gruba, chuda, czy nie wiadomo jaka, w fajnych będziesz super wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeroka Zatoka
.......wcale nie......wiele eleganckich kobiet nosi teraz ciepłe majtki... też mogą być seksowne...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnn34
Kwiatku, skąd ta agresja, jest widoczna i wszyscy to widzą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja się ubieram w takie jak lubię i akurat nie dostosowuje ich do gustów nieznanych mi facetów na ulicy. Każde majtki czyste, nieobszarpane, niesprane, bez poodrywanych gumek itp. I dostosowane do odzieży jaka się przy okazji nosi sa "fajne". I Ostatnio gdzieś (chyba na onecię) widziałam zdjęcie jakiejś cełebrytki, która ktoś złapał na zdjęciu z widocznymi majtkami pod sukienka (wysiadała z samochodu) i zaraz och-jej komentarze, ze jaka to gafa, bo majtki jej było widać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×