Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mxman

sytuacja w pociągu

Polecane posty

Gość mxman

Mam 18lat chodzę do technikum. Dojeżdzam pociągiem do szkoły codziennie. więc zacznę. dzisiaj w pociągu był straszny ścisk oczywiście mniałem miejsce stojące tak jak wiekszość osób. w pewnym momęcie był taki ścisk że wszyscy stali zgnieceni jeden przy drugim. koło mnie a wręcz na mnie stała pewna dziewczyna bardzo ładna zresztą chodzi do tej samej szkoły co ja tylko do klasy rok starszej. I tak jak byliśmy zgnieceni to jej pupa ocierała się o mojego penisa i jajka. gdy pociąg wchodził w zakręty to wtedy bardziej sie ocieraliśmy o siebie widziałem że ona się uśmiecha po chwili zauważyłem że ona co jakiś czas specjalnie się o mojego penisa ociera co chwilkę na mnie zerkała. Ja musiałem wstrzymywać się aby mi nie stanoł bo by zauważyła. Musiało być jej bardzo miło gdy sie jeszcze sama o mnie ocierała. I tu stawiam pytanie do was panie i panowie czy mieliście podobną sytuację jeśli tak to o niej opowiedzcie. Czy tylko mnie takie coś spotkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrywasz ją na...
...mahcające ramię semafora kształtowego ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxman
Ale czy ktoś miał podobną sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja mialem
zrobila mi loda bo nie miala biletu tez byl tlok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrht.
Ale na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja mialem
Nie no...żartowałem ;). Jakieś stare babsko wsparte na mnie miętosiło mi chuja ręką przez całą podróż z Gorzowa do Krzyża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxman
Tylko że moja sytuacja mniała miejsce z 19 letnią dziewczyną piękną że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxman
to byl szok ale fajny:) czulem tez jak ktos napiera na mnie od tylu tez bylo zajebiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxman
Post o 18.16 ten drugi to nie ja ktoś się podszywa pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxman
W sumie laska fajna była ale nie dała się zapiąć w tym tłoku za to ten nacisk z tyłu mnie zapiął i było bosko :). Coś czuję, że regularnie będę jeździł tym pociągiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz jogi
Uspokój się synu...nerw twój wielce pobudzon akcją podszywów jest. Niedobrze dla zdrowia twego. Medytować powinieneś by się uspokoić. Albo załączyć redtube, i zwalić porządnie, jak robił to nasz duchowy przewodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxman
nie wstydź się, musisz się przyznać, że jesteś gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxman
I teraz muszę się nagimnastykować by osiągnąć gibkość człowieka-gumy żeby w razie braku kolegi samemu sobie w usta wpychać. Znacie jakieś ćwiczenia na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxman
Lubie seks analny dlatego sytuacja z pociągu tak mnie podnieciła, że postanowiłem się z wami tym podzielić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxman
Ma kamerkę i konto na skajpie, więc jeśli znajdzie się chętnych 5 panów, to możemy zrobić telekonferencję i zwalę sobie na żywo szczelając prosto w obiektyw. czekam panowie 10 minut na zgłoszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxman
Co za debil się pode mnie podszywał mam nodzieję że ten dzieciak poszedł już spać i będziemy mogli porozmawiać więc opowiadajcie czy przeżyliście kiedyś taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrht.
Ja miałem podobną sytuację też w pociągu tylko że mi wtedy stanoł ona to wyczuła i dostałem z liścia. spytałem za co i wtedy dostałem drugi raz z liścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrht.
myslalem ze mnie podrywa wiec zaczalem ja macac po cyckachi ale zaliczylem liscia po raz trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark vccb
Ciekawy temat ciekawe pytanie. Sam nie mniałem takiej sytuacji ale ciekawi mnie jak inni ją prześli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrht.
przy wyjsciu z pociagu zaryzykowalem i klepnalem ja w pupe i wtedy strzelila mnie z buta w pena urwala mi dzifka jadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra cyce jak donice
Fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×