Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca 50-tka

szukam faceta po 50-tce

Polecane posty

Gość jajcarz.....
Ale zadyma Baba szuka starego faceta. Odlot - a może ja. Wysoki, niebieskooki, opalony, zmysłowyi td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczyowy
Jestem niesmialy z brzuchem nieogolony bezzebny pryszczaty - może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sololorkis
a ja chodze na solaris. Pozdrawiam serdecznie paniusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enejowyfaan
wez sie za mlodszego - to pomaga. podniesiesz swoje morale i nie tylko życze powodzenia w poszukiwaniu bo tu same oszolomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemłody byczek
Szukasz ale dlatego że jesteś samotna czy dlatego że chcesz zemścić się na facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris?? film nawet , moze byc, tylko nie wiem gdzie go wciaz graja a i ksiazka o niebo lepsza od filmu ale chodz, chodz intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest kurrwa Nie łapię się w żadne standardy. Młode foki ;) marudzą że jestem za stary, rówieśnice mną gardzą a do pięćdziesiątki mi jeszcze daleko. :D :D :D Chociaż jak tak będzie zapierrdalał czas, to nawet nie będę wiedział kiedy... :D :D ale chyba po pięćdziesiątce jeszcze staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy zapewniam cie , ze mozesz sie zdziwic kiedys mialem sasiada, ktory zrobil dziecko po 70 a wlasciwie to nawet blizej 80 i w dodatku dwudziestoparolatce to jest kurwa wzor do nasladowania, a nie sluchanie napalonbych gimbusikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finał po 50-tce
Małolaty to się jarają na du--pe, średni-wieczne - na forse, a po 50-tce może myślą głową. I jeśli jest fajna, zdbana, zgrabna. Ja takie kilka znam. żadna małolata im nie dorówna. Chiałbym mieć taką żonę kiedyś w wieku 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finał po 50-tce
Do 18-tki czas się wlecze, potem lata - biegną. A najgorsze ze po 40 - zapier...lają. Sam się o tym przekonałem, a tak samo jak wy myślałem że stoi w miejscu. Współczucie dla młodych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 50-tce zaczyna się ...
Nie wiem czy wiek 50 + to już odejście do lamusa.Mam trochę więcej niż 50-ąt i nie koniecznie jestem uziemiony.Muszę powiedzieć,że teraz zaczyna się życie czy w łóżku czy inne.Już od paru lat ponowiłem uprawianie sportu,ale dla siebie.Jazda na rowerze dobrze wpływa na wszystko.Nieraz dziwi mnie,że małolaty zostają za mną na Maratonach,ale tak jest. Mój "mały sprzęt" zawsze wariował,a teraz to już... Nie wiem do czego ten facet Ci jest potrzebny,ale jeżeli chcesz coś jeszcze się dowiedzieć pisz :) Wiem jedno,że nie tylko się można czuć młodo,ale i działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuję przy kawie sobie
mam 40 + ale podobają mi się panowie 50 letni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 50-tce zaczyna się ...
To wiesz więcej bo tacy naprawdę wiedzą co Kobieta potrzebuje,a może myśli.Cudowne są 40-tki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy rozczochrana spokojna głowa i nawet do 70 będzie stał .Tylko nie wiadmo czy mózg czy interes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sula
witam wyglada na to ze znalazlas bo ja 54 letni kawaler z okolic Bielska tez szukam kogos na stale co Ty na to powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komo45y3
Jak szukasz faceta albo kobiety po 50tce lub mlodszych to zapraszam na sex kamerki na zywo cudowen opkazy az slinka cieknie:) www.oncam.tv/pl/pp/chlopak86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×