Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enigma_f

Bądź Pewna Siebie zawsze i wszędzie, Kobietki łączmy się!

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny!W miejscu, w którym możecie poczuć się sobą, zresetować po ciężkim dniu i przede wszystkim - wspierać się nawzajem, dodawać skrzydeł, dzielić radami i sposobami na pewność siebie i wewnętrzną moc każdego dnia i w najcięższych nawet sytuacjach:) Czas, żebyśmy uwierzyły w siebie i w to, że jeśli chcemy, możemy osiągnąć naprawdę wiele!:)Zapraszam do dzielenia się swoimi refleksjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia.23
Ja dziś miałam fajny dzień, pewna siebie jestem na codzień :) w ogóle optymistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kinia!:) Może jako pierwsza uczestniczka naszego show ;) podzielisz się swoimi sposobami na totalną pewność siebie? Masz jakieś sztuczki czy jesteś pewna siebie już z natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaję przepis na maksymalną pewność siebie ;) Jeśli ktoś nie ma pieniędzy to pewnie nie ma odpowiedniej psychiki, bo to wszystko jest ze sobą niesamowicie skorelowane. A oczywiście - najważniejszy czynnik to odpowiednia psychika, Ty takową posiadasz? - wybacz, że chcę Cię ... rozszyfrować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallalamaaa
Nie wiem czy jestem pewna siebie, ale czuje sie dobrze ze soba i akceptuje fakt, ze czasem jestem niesmiala, bo kazdy jest czasem niesmialy :)) Przyszlo mi to z czasem (mam 32 lata), w pewnym momencie zorientowalam sie, ze zyje dla siebie i moge byc kim chce w zyciu. Poza tym czuje sie szczesciara, bo jestem zdrowa, mam wspaniala rodzine, kochanego chlopaka, dobra prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy, co znaczy "odpowiednia psychika";) pieniędzy nie posiadam,a psychike posiadam raczej baardzo wrażliwą, więc nie jest lekko, ale się nie poddaję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pallalamaaa - zadanie dla Ciebie - zostań prezesem BRE Banku, już nie chodzi o to, że zarobisz 3 mln złotych rocznie, bo wiadomo, że pieniądze nie są najwazniejsze w życiu, ot co - chodzi o wyzwanie ;) enigma_f - odpowiednia to taka, dzięki której pokochasz siebie, jak pokochasz siebie - to pokochasz innych, jak będziesz kochała siebie i innych to będziesz miała pieniądze a Twoje ciało będzie piękne - przepełnione radością. Ja się poddałem - ot co, wstałem sobie i podniosłem ręce do góry - yyy ... nie żartuję, naprawdę wstałem i to zrobiłem - bo inaczej musiałbym skłamać, że się poddałem, nie poddając się ;) A Tobie pomaga to jak ktoś Tobie dodaje skrzydeł? - nie sądzisz, że lepiej jak ta wiara pochodzi "ze środka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealnie, gdyby ta wiara pochodziła z wewnątrz, od samego siebie:) ale to też kwestia wychowania i doświadczeń życiowych, ważne jest też wsparcie od innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×