Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kroliczek777

Zdrowe odżywianie w pracy :]

Polecane posty

Gość kroliczek777

Hej dziewuszki :D pisze do was z pytaniem czy znacie jakieś przepisy na szybkie i zdrowe obiadki, które można by ze spokojem zabierać i odgrzewać sobie w pracy. Od dwóch tygodni mam nową pracę, cały ambaras tkwi w tym iż muszę do niej dojechać, średnio wyjeżdżam do pracy o 10 rano, a w domu jestem przed 22. Dotychczas, żywiłam się w pracy kanapkami, no ale ile można? Nie chciałabym wprowadzać do swojego jadłospisu jakichś fast-food'ów, czy innych niezdrowych rzeczy, dlatego poszukuje przepisów na potrawy (chodzi mi głównie o dania obiadowe, ale sałatkami i surówkami też nie pogardzę ;] ), które byłyby w miarę łatwe i szybkie do przygotowania, a także żeby można było je ewentualnie odgrzewać w mikrofalówce. Bardzo proszę o pomoc :] Ps. Jeżeli podobny temat był już poruszany, byłabym wdzięczna za link :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkapralkaxx
Ja mam pracę biurową, jestem już jakiś czas na diecie MŻ, zdrowo się odżywiam. Do pracy na obiad zazwyczaj biorę wszystko to, na co mam ochotę. Mam dostęp do lodówki, czajnika, zamrażarki i mikrofali. Wczoraj zrobiłam naleśniki z mąki żytniej plus do tego pokrojony banan i jogurt naturalny. Dzisiaj z rana zrobiłam spaghetti z makaronem razowym. Biorę wszystko to, na co mam ochotę :) Posiłki zjadam o 15 i o 19 :). Ten o 19 to zazwyczaj jakiś lekki, typu kisiel, jogurt, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×