Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski prawiczek

U faceta najwazniejszy jest charakter

Polecane posty

dlatego zadna mnie nie chce i zadna po spotkaniu w realu ponownie sie nie odezwala bo jestem niesmialy, zamkniety w sobie przez co myslą ze nudny i niczym sie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno sie przełamac po tylu latach. Winni są moi rodzice a potem rowiesnicy. Ciagle mi czegos zakazywali, kazali byc grzecznym, za wszystko wszystkich przepraszac, rodzinka zachwycala sie mną bo taki mily, cichy i grzeczny no i jakos automatycznie weszlo mi to w glowe ze taki musze byc :O grzeczny cichy = chwalony przez innych poszedlem do szkoly i wyszlo wychowanie , stalem sie popychadłem . Nauczyciele mnie lubili a koledzy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak to jest, musisz się teraz przełamywać. Np. pogadać ze sprzedawczyniami w sklepach. Ona powie że nie ma wydać i będzie grosz dłużna, to Ty powiedz "dobrze, ale nie wydaj tego na głupoty". ;) Do ładnej nieznajomej dziewczyny podejdź na ulicy i walnij "cześć, zauważyłem Cię jak czekasz na tramwaj i nie mogłem sie powstrzymac zeby do Ciebie nie podejsc i Cie nie poznac. Masz coś w sobie". Trzeba to po prostu robić i pewnosc siebie bedzie wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×