Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magda303

Ciaza w wieku 42 lat

Polecane posty

Gość zefijkaaax
A ja mam 52 lata i chce jescze urodzić. Skoro mlodsze ode mnie są w srednim wieku to mój wiek jest juz starczy? Nie wygladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda303
Czesc dziewczyny, dz za wszystkie slowa wsparcia, m.in. dzieki temu forum zastanawialam sie bardzo dlugo co dalej, co zrobic, ktory wybor jest najlepszy. Postanowilam urodzic. Oczywiscie bede robila badania prenatalne, genetyczne USG i wszystkie niezbedne badania. Obecnie jestem na etapie oswajania sie z ta mysla. Jeszcze raz dz za slowa wsparcia. Pozdrawiam, magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Mam 42 lata i jedną córkę 18 lat. Od paru tygodniu mąż namawia mnie na drugie dziecko. Nie wiem, czy się zgodzić, czy to nie za późno, czy to nie będzie za duża różnica wieku między dziećmi? Mąż powiedział, że absolutnie już nie będzie się zabezpieczał no i od właśnie tych paru tygodni nie uprawialiśmy jeszcze sexu, ponieważ boje się, że zajdę w ciążę, nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie ty się zabezpieczaj. Są tabletki więc w czym problem? Co do różnicy wieku -to teraz nie ma to już w zasadzie większego znaczenia i tak każde będzie żyło własnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba po czterech latach odszukiwac topic by napisac o tym,że mąż namawia na dziecko?! jest tyle tematów o poznych ciążach i macierzynstwie tu.Nie,trzeba odkpywac i podnosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
A ja sie prawie zalamalam okolicznosci w moim zyciu byly takie za bralam dosc dlugo pigulki,potem gdy juz oboje sie zdecydowalismy na dziecko ponad trzy lata po odstawieniu pigulek nie moge zajsc w ciaze mam42 lata,nikt mi nie daje szans,badalam sie lekarz mowil ze moge byc w kazdej chwili w ciazy,przeszkod nie ma,maz jest troche mlodszy,ale jego do lekarza nie zmusze by sie zbadal,nie mial dzieci moj maz wiec niewiem czy to po jego stronie moze byc bezplodnosc,ale ja sobie powiedzialam,ze gdy zajde to urodze,chcialabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej,a ty misia znowu wklejasz to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sześciu linijkach piszesz jedno zdanie.Sorry,czytać sie nie chce !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 41 lat bardzo chcialabym miec drugie dziecko mam corke 6 lat ma urodzilam w wieku 35 lat staramy sie od dluzszego czasu ale chyba nie jest juz mi dane zostac mama poraz 2 niestety i jak czytam wypowiedz ze ktos ma zty problem bo w tym wieku bedzie miala dziecko to krew mnie zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka urodziła dziecko w wieku 41 lat, zdrowe poród ok a różnica miedzy dzieciakami 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEla
Ja mam 42 staramy się o dziecko ,mamy dzieci wieku 13lat córka,syn 21 nie mam juz miesiączki o15 ,miesiączki miałam regularne mam nadzieję że jestem e ciąży .Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Twoim wieku nie miałam miesiączki bo byłam przekwitnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda 42 latka
Jam czytam posty z 2012 roku to nie mogę uwierzyć. Stara w wieku 42 lat? Mam 42 lata, mam zdrowa cudna córeczkę która ma 16 miesięcy. Jestem teraz w drugiej ciąży, po badaniach prenatalnych których wyniki są bardzo dobre. W Polsce niestety jest przekonanie ze po 60 to równia pochyla. Mieszkam w kraju gdzie wiele kobiet decyduje się na pozna ciąże po 35, gdzie po 60 ludzie zaczynaja nowe hobby i nowe życie. Może kolejne pokolenie wyrośnie z tych archaicznych teorii ze po 60 to czas na tamten świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nadstawiało vaginę a mąż pchał i penetrował pochwę a Ty byłaś w 7 niebie po orgazmie to trzeba liczyć się z tym że dzieci z tego mogą być. Ile ty masz lat 11 ? ze nie wiesz że z z stosunków seksualnych rodzą się dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja teściowa ma 60 lat i fajnie wygląda bo nie ma małego dziecka na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Sienkiewicz urodziła mając lat 60 :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko 39 lat drugie 42. Jest super wygladam też fajnie jak nie jedna młodsza ode mnie . Ważne żeby kochać bo dzieci tego od nas najbardziej potrzebuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiebka
Może i fajne wygladacie teraz ale naturynie mozna oszukac....chyba ze skalplem..prawda jest taka, ze jesteście za stare na dziecko..wpadka oki czasu nie cogniesz ale żeby sie starać o dziecko po 40 trzeba byc idiota...egoista...ale wiadomo tersz 500+i więcej patologi..jeśli jestes 40 letnia mama dba o wyksztalcenie dziecka bo za chwile nie bedziesz miala sily biegac 2 latkiem...taka prawda ...no i ja sama nie chvialabym.miec starego rodzica...moja mama urodzila mnie w wieku 28 lat i wstydzualam sie ze jest starsza. Sama czylam sie syrao chpdzac na wywiadowki choc nie.mam 40 lat a ur w wieki 35 tez ywgladam młodo ale wiem ile mam lat i niestety organów w srodkow nie widac asię sie starzeja..jak dostaniesz deolmebcji straczej w wieku 60 lat i bedziesz miala skleroze to zrozymiesz osię czym.mówię ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 42 lata, wygladam mlodziej i gram w sporty z nastolatkami... Bzdury jakies niektorzy opowiadaja, ze to starosc. Tak, cialo nie to samo, ale wymiarow trumny nie biore. Wiele kobiet zachodzi w ciaze okolo 40-stki. Jezeli czujesz sie jak babcia to moze poczekaj na wnuki, ale jezeli czujesz sie dobrze to czemu nie? W mojej rodzinie dzieci sie rodzily w wieku 42, 45-ciu lat i ja mam nadzieje, ze ja rowniez jeszcze zajde w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 42 lata urodziłam synka mając 41 lat lekarze na badaniach prenatalnych mówili że dziecko może urodzić się chore żeby mieć do dowód muszą pobrać próbkę z wód płodowych nie zgodziłam się aż spotkałam kobietę na korytarzu była w żałobie po straconym maleństwu ja byłam w piątym miejscu.Ciesze się z tego że mimo swojego wieku nie zgodziłam się na punkcję mój maleńki Piotruś ma już roczek i chodzi nie zważajcie na to co nieraz mówią lekarze same to czujecie kiedy maleńkie pod sercem.pozdrawiam was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×