Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
podlej kwiatki

Torbiel czy ciąża? Pomóżcie... ;(

Polecane posty

Sprawa wyglada tak. Ostatnia miesiaczke mialam 2 listopada. w sierpniu odstawilam tabletki antykoncepcyjne. Miesiaczki mialam nieregularne raz cykl trwal 32 dni potem 37 a najdluzszy 41... Obserwujac swoje cialo wiem kiedy mniej wiecej mialam owulacje. (badanie temperatury, samobadanie wygladu szyjki macicy, obserwacja sluzu itd).. Od owulacji zawsze do miesiaczki bolaly mnie sutki ktore byly zaczerwnione (utsepowalo to w dniu nadejscia miesiaczki). Po owulacji listopadowej sutki bolaly zaledwie 3-4 dni i koniec. 29.11 oddalam krew (jestem honorowym dawca krwi) po czym zrobilo mi sie slabo. to bylo moje pierwsze przypuszczenie o ciazy. Nastepnie mialam podwyzszona temperature nie spadala ponziej 36.9 maksymalny wzrost to bylo 37.3. Pozniej zaczal mnie pobolewac lekko brzuch jak na okres ktory nie przyszedl. 6.12 zrobilam wieczorem test ktory wyszedl pozytywny. Mam nadzieje ze to ciaza (w pon ide do lekarza aby to potwierdzic) ale z tego co czytam to podobne objawy sa przy torbieli na jajniku, moga nawet dac wynik testu pozytywny. i moje pytanie brzmi czy ktoras z was miala taka sytuacje? dodam iz nic mi nie dolega nie boli brzuch tylko czasem lekko 'pociagnie' jakby w dol. piersi sa powiekszone i bola ale bardziej od strony pach. Z groy dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×