Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sadness...

wiecie, że prostytutka też może się zakochać....?

Polecane posty

Cierpliwości, sadness... To jest ta zła Kafeterii - że jest to wylęgarnia trolli. >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja metalu słucham tylko trochę, lubię ballady Kamelota. :3 Rock już częściej u mnie w słuchawkach leci, Coma, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeah, usunęli gada. ❤️ Jeszcze nigdy nie spędziłam tyle czasu na Kafeterii... Sadness, jak tam? Żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też możesz się zabić. Twoje życie jest takie smutne, jak każdego trolla. :) Czas ukrócić twoje męki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to powiedział swego czasu Lem, tylko dwie rzeczy są nieograniczone: Kosmos i ludzka głupota. Ale tego pierwszego nie można być pewnym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, dobra, Edziu, ja idę. Do napisania jutro. :) Dobranoc, Tobie i sadness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandess, masz szansę wyrwać się z prostytucji i przeżyć miłość z tym człowiekiem. Nie zaprzepaść tego i nie wmawiaj sobie, że prostytutka nie zasługuje na miłość- każdy ma prawo do miłości. Są faceci, którzy potrafią zaakceptować taką przeszłość swojej partnerki, więc głowa na góry :classic_cool: Jesteśmy z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ktoś miał zabawę
z podszywaniem się. Pamiętajcie o wszystkich szczegółach nuicku sadness zniknęła kiedy poszła z nim kupić kurtkę i chyba nie wróciła do domu. ma szansę, każdy ma... :* Czekamy z niecierpliwością kiedy się odezwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości. " Terry Pratchett. ;) Ta dziewczyna jest sto, ba, co ja mówię,MILION RAZY LEPSZA od takich gnid jak WY! Jesteście paskudnymi, śmierdzącymi gnojami, których NIE DA SIĘ nazwać ludźmi! A tylko człowiek ma prawo do miłości... wy straciliście je w momencie, gdy odmówiliście go komuś, kto jedyne, co zrobił, to popełnił błąd. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy błędów nie popełnił!! Zasrane szczury!... Pisz, pisz, sadness, chciałabym wiedzieć, co u Ciebie i jak się cała sprawa toczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości. " Terry Pratchett. ;) Ta dziewczyna jest sto, ba, co ja mówię, MILION RAZY LEPSZA od takich gnid jak WY! Jesteście paskudnymi, śmierdzącymi gnojami, których NIE DA SIĘ nazwać ludźmi! A tylko człowiek ma prawo do miłości... wy straciliście je w momencie, gdy odmówiliście go komuś, kto jedyne, co zrobił, to popełnił błąd. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy błędów nie popełnił!! Zasrane szczury!... Pisz, pisz, sadness, chciałabym wiedzieć, co u Ciebie i jak się cała sprawa toczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, coś mi net szwankuje, ta super wypowiedź się zduplikowała. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARS78
Wiecie, ja myślę, że lepiej jak już Ona nie będzie musiał tu zaglądać :) Niech sobie dziewczyna wszystko na spokojnie poukłada, nabierze sił i energii, by odbić się od dna. Dobrze, że ma wsparcie, ale w necie zawsze znajdzie się jakiś tchórz, który w realu nawet by się nie odezwał, a tutaj - sądząc, że jest anonimowy - będzie po dziewczynie jechał ile fabryka (głupoty) dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×