Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwoka sroka

Mąż podniósł mi ciśnienie!

Polecane posty

Gość kwoka sroka

Najstarszemu synowi wzamian za to że się ożenił wybudował dom. Ma żone, dwoje dzieci (syn i córka) oraz dał pieniądze na rozkręcenie własnego interesu. Drugiemu synowi kupił dom i dał pieniądze na rozkręcenie własnego interesu. Owszem, synom mógł dać na wybudowanie domu ale z jakiej racji naszej córce która teraz wyszła za mąż. Córka. Kompletnie nieodpowiedzialna, skończyła sam licencjat, w wieku 19 lat machneła se bachora i musiała się od nas wyprowadzić, ja ją wyrzuciłam i mieszkała u siostry męża która przed laty zrobiła to samo i też wychowała sama dzieciaka. Teraz córka wyszła za mąż za człowieka dość z bogatej rodziny. I nasz zięć ma własny dom a mój mąż kupił córce mieszkanie i dał zięciowi pieniądze by spłacił z tego domu rodzeństwo pod jednym warunkiem. By przepisał połowe domu na naszą córke. Ale jestem wkurzona, własnym uszom nie mogłam uwierzyć że on coś takiego zrobił, w dodatku dał córce na rozkręcenie własnego interesu. Własnym uszom nie mogłam uwierzyć, pokłóciłam się oto z mężem. Po co córce mieszkanie i własny interes! Wystarczy że dostała połowe domu swojego męża a ten że to takie zabezpieczenie dla niej. A jak ja prosiłam go by kupił mojemu bratu i siostrze po mieszkaniu to mi odmówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lmzmzm
a z jakiej racji twojej siostrze i bratu kolezanko? dzieci to dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwoka sroka
Moje rodzeństwo ani brat ani siostra nie założyli własnych rodzin. Mają małe zarobki i mieszkają w małym mieszkanku z naszymi rodzicami, chciałam im pomóc. A córka? dostała już w prezencie połowe domu to po co jej jeszcze mieszkanie(właściwie apartament) i pieniądze na własny interes jak ma dość majętnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za su*ka z ciebie
ale matka boże..... synkom może dać a corce nie...??? nie chcialabym miec takiej matki.... dnoo ... wlasnego wnuka nazywasz bachorem..... zobaczymy kto ci szklanke wody poda na starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za su*ka z ciebie
myslalam ze matka jest od tego aby wspierac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwoka sroka
Bo mam tego dość. Córka dostała zabezpieczenie w postaci domu. Jej mąż spłacił swoje rodzeństwo i przepisał połowe swojego domu na nią. A mąż dał jej jeszcze apartament i pieniądze na własny interes a po co ona ma cokolwiek zakładać jak ma faceta który powinien na nią robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za su*ka z ciebie
dobrze ma faceta....a może ojciec wobec corki chce byc wporzadku tak jak wobec synow... widac ze kocha corke tak jak synow w przeciwienstwie do ciebie... prawda?... Ale żeby wnuka nazywac bachorem!? co on jest winnien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjjjk
Prowo! W dzisiejszym swiecie tylko niektorych na to stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moda na sukces po polsku
napisz scenariusz, za honorarium kupisz bratu i siostrze cztery domu, bo ludzie kochają takie idiotyzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgg
a ty taka madra jestes, a tez pewnie wszystko masz tylko dzieki swojemu mężowi, wiec sie sraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak naprawde mieszkata w
wynajętym i marzyta o tych wszystkich mieszkaniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele ! wiem ,ze takie sa ,ale aby jeszcze sie żaliły Koniec świaatta przed koncem jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONa- ona wkurzona
heheh, co za stara pizda... Mam nadzieje, że córka szybko zobaczy, że ma taką matkę... W sumie t żal komentować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×