Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia 26

Jak namówić męża do zajmowania się córką...

Polecane posty

Gość Julia 26

Jesteśmy od trzech lat małżeństwem, a od 14 października 2012 roku rodzicami.Mój mąż w czasie ciąży starał się być przy mnie (ciąża była zagrożona). Mąż jest typem luzaka i niestety śpiocha co mnie denerwuje, bo w nocy nie wstaje do małej i przed 13 w weekend też się nią nie zajmie. Nie wiem jak z nim rozmawiać, żeby chociaż troszkę się zmienił. Głównie ja kąpie , przewijam, a chciałabym, żeby on też coś robił. Jak z nim rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż na początku miał opory żeby się małą zajmować w końcu się wkurzyłam i powiedziałam mu, że sama sobie dziecka nie zrobiłam. Dziś robi przy małej wszystko karmi, kąpie, przewija. Jeśli chodzi o nocne wstawanie ma taki sen, że budzi się jak mała juz porządnie płacze ja za to na każdy dźwięk z łóżeczka reaguje ale stwierdziłam, że jak ma wolne może wstawać do małej i po prostu go budziłam jak słyszałam, że mała jest głodna. Jesli on wstawał w nocy ja rano ją zabierałam żeby mógł się wyspać i odwrotnie wszystko kwestia organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak sie dzieje?
milka co to za zwierzak? Boski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak sie dzieje?
świetna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia 26
Dlaczego czepiacie się mnie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki 30
Współczesny facet jest już tak wychowany/nauczony. Zacznij powoli angażować męża w opiekę nad córką. Niech pomaga Ci kąpać dziecko,poproś żeby nalał wody do wanienki,niech potrzyma córeczkę w wanience Ty idź niby po coś..zniknij na 5 minut on w tym czasie sam zajmie się malutką,bo nie będzie miał wyjścia. Jeśli nie karmisz piersią to naucz męża robić mleko małej. Odważ się i zostaw jemu małą ,wyjdź do sklepu. Zachęcaj go do przewijania córki. Najpierw to będą małe kroczki z czasem wszystko będzie robił przy dziecku. Znam wielu takich co się zapierali a dzisiaj opiekują się niemowlakami. Musisz nauczyć męża radzić sobie wykąpać,nakarmić,przebrać dziecko,bo możesz np zachorować i co wtedy ? Ja kiedyś miałam taką grypę jelitową,że przez 2 dni nie wychodziłam z sypialni tak mną trzęsło. Mąż zajmował się wtedy dwójką naszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×