Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aligatorka1234

Sniegowce dla Dzieci - 30% Super Fit w Aligoo.pl

Polecane posty

Gość maklakuna
Chciałabym kupić takie śniegowce mojej córce na ferie. śniegowce całkiem mi się podobają ale czy na pewno wytrzymają mroźną zimę? Czy mają gwarancję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa czy mają gawraancję, bo boję że zaraz się rozpadną, a tego bym nie chciała. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinkles
Na stronie specjalnie nie ma nic napisane o gwarancji ale jest o reklamacji. więcej tu: http://www.aligoo.pl/strona/5_Reklamacje.html Ogólnie to te dziecięce butki wyglądają całkiem ok. Myślę że można się zdecydować na którąś parę . Mają całkiem niezły wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superhitami
Dziewczyny Super Fit to świetna firma, znana na świecie, klasa ecco, geox, itp. , Wedlug mnie lepsza. Poczytajcie w sieci. Problem tylko w tym, ze w pl mało znana i trudno dostępna. Mój dwunastej od początku chodzi tylko w tych budujące i jestem bardzo zadowolona. Aktualnie ma tenostatnie czarne z czerwonym, bo tylko takie były dostępne jak kupowalam -ja jednak wole stacjonarne sklepy z możliwością przymierzenia. I naprawdę nie mam nic wspólnego ani z tym sklepem ani z firma, tylko mam nadzieje, ze jeśli wiecej osób pokocha super fita i staną się popularniejsze, łatwiej będzie je kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butkisuperfit
Na forach faktycznie mają dobre opinie. Na oprócz tego sklepu aligoo wymienionego wyżej nie bardzo moge odszukać ich gdzie indziej. Też wolałabym przymierzyć dziecku te buty w stacjonarnym. na ale może w necie nie będzie tak źle. Zresztą piszą że robią szybki zwrot jeśli buty nie będą pasowały. Ponadto ten sklep jakiś złych opinii nie ma .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaL
jak ktoś woli przymierzyć w sklepie stacjonarnym - to mają kilka w Warszawie. kupuje tam od lat. dopiero teraz skojarzyłam, że to ta sama firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula_89
Złożyłam zamówienie dla mojej córeczki buty już dotarły rozmiar jest idealny. Trafione zakupy bez wychodzenia z domu. Ile to można czasu zaoszczędzić kupując przez internet, a przy okazji fajne mają promocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeko
a może mi ktoś powiedzieć ile ma się czasu na zwrot towaru? zamówiłem buty ale dzieciak wyjechał z matką i nie wiem czy dam radę zwrócić, czy nie bedzie za pozno jak wrócą. i jeszcze jedno, moze głupie pytanie - mozna je przymierzyc i zwrócic? nie ma problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macko
z tego co czytałem opinie o sklepie w sieci nie mają z tym problemu przyjmują zwroty, bez zbędnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeko
dzięki, tak myślałem. a co z tym czasem. ile to jest dni? 5 czy 10? bo przyjdą mi buty a żony i dziecka nie ma i nie wiem czy zdążą przymierzyć. może zwlekać z odbiorem paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalenkaAnia
w czas realizacji zamówienia wliczany jest czas kompletowania produktu plus 2/3 dni na dostawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka84
w rzeczywistości ten czas jest krótszy. i co ciekawe - czas na zwrot to az 14 dni! i dostawa jest za free nie wiem jak to im sie opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szterlinga
jeszcze sie moze przydac - moza na przyszłą zime http://aligoo.pl/news/8_Zima-w-gorach-%E2%80%93-jakie-buty-wybrac.html szczególnie ze tam maja promocje 50% na zimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×