Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Alka99

Tabletki na odchudzanie fakt czy mit?

Polecane posty

Gość gość
Nie można oczekiwać cudów jak się samemu nic nie robi, ale ja jak ograniczyłam słodycze to na Novoslimie schudłam prawie 8 kg , myślę, że jakbym się bardziej postarała to byłoby tego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem tabletki to jedna wielka ściema. Na pewno nie da się dzięki nim schudnąć, bo do efektywnego odchudzania potrzebny jest ruch, zdrowa dieta i dobre nawyki żywieniowe, a nie pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam problem z nadwagą w zeszłym roku. W październiku zamówiłam tabletki Slimcea. 3 miesięczna kuracja pozwoliła mi zrzucić aż 9kg. Dzisiaj jestem 2 tydzień bez tabletek Slimcea. Efektu jojo nie mam, nauczyłam się zdrowo odżywiać i nie mam ochoty wracać ani do starej wagi ani do starych nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam po ziołach tybetańskich.ale kupiłam w przychodni tybet. Bo na allegro tonie wiem jakie są. I super się czułam, miałam dużo energi. A koleżanka bierze akai...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że to mit. Przede wszystkim aktywność fizyczna, po drugie wspomaganie stosowaną dietą. Nie ma cudów, tabletki nie będą działać na tych, którzy siedzą na kanapie przed TV. Dieta tylko z dietetykiem z akademii zdrowego żywienia, ćwiczenia tylko z profesjonalnym trenerem i tyle temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, odpowiedzcie sobie na jedno pytanie: jesli istnialyby jakies super tabletki...to myslicie, ze byloby na swiecie tyle osob z nadwaga? Oczywiscie, ze te tabletki to mit..same widzicie ile nawet na kafeterii jest tych reklam... Tylko wydacie kase a i tak nie zrzucicie zbednych kilogramow. Do tego potrzebny jest ****** zdrowe odzywianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tabletki Slimcea pomagają bez nich nie wytrzymała bym na takim deficycie jaki teraz mam na pewno coś bym zaczęła podjadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiki
Żałuję że wcześniej nie zdecydowałam sie na zakup Foreverslimu.Dzięki tym tabletką schudłam bardzo dużo i szybko.Jestem zła na siebie żę przez dwa lata walczyłam bezskutecznie z nadwagą tracąc czas i pieniądze.Teraz wiem jedno że na pewno nigdy więcej nie dopuszczę do tego aby przytyć bo jest to bardzo łatwe ale schudnąć to już jest droga przez mękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 lat pól roku temu urodziłam wspaniałą córeczkę. W trakcie ciąży przytyłam 17 kg. Podjęłam decyzję,że w trakcie karmienia piersią będę się odchudzać byłam w tej sprawię u dietetyka dostałam dietę i zdecydowałam się na suplementy mianowicie Slimcea i myślę że dobrze wybrałam dobrze się po nich czuję. Mleczka dla maleństwa nie brakuje rośnie jak na drożdżach:) a ja pomału wracam do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutecznie odchudziły mnie tabletki Slimcea w połączeniu ze zbilansowaną dietą. Ograniczyłam smakołyki, węglowodany po godzinie 15 oraz wprowadziłam niewielką ilość ruchu. Przez cały okres brałam tabletki Slimcea. Zauważyłam na początku łatwość w utrzymaniu diety ponieważ tabletki Slimcea powodują blokadę uczucia głodu. Już po 2 tygodniach od rozpoczęcia stosowania zauważyłam pierwsze efekty. Dzięki temu byłam zmootywowana do dalszych działań. Łącznie schudłam 9kg. Warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na odchudzanie polecam Therm line man. Są skuteczne i bezpieczne. Dla mnie ważne jest moje bezpieczeństwo. Udało mi się schudnąć 16 kg w trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie mit i droga do efektu jojo i problemów ze zdrowiem. Wiem, że samemu ciężko jest wygrać walkę z kilogramami, dlatego ja ostatnio współpracuję z Panią dietetyk i w końcu nie chodzę głodna a kilogramy spadają. Jedzenie jest smaczne i nie trzeba się katować. Tym razem na pewno utrzymam wagę, polecam http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-on line/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHelenka
Jeżeli tylko człowiek trzyma się zasad kuracji stosując Foreverslim to na pewno schudnie.U mnie te trzy miesiące przyniosły znaczące zmiany.Wyglądam lepiej waga utrzymuje się w normie.Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena85
Tabletki mają nas wspomagać w walce z kilogramami. Mój mąż stosował therm line man, ale dodatkowo zmienił dietę i zaczął uprawiać sporty. Na początku były to spacery, a teraz już razem biegamy. Nie można skreślać suplementów diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPokora
Przy Foreverslimie schudłam 10 kg w 3 miesiąće Najpierw ograniczyłam najbardziej tuczące rzeczy ( i w tym pomogły też tabletki bo stłumiły apetyt) potem dieta 1800 kcal Tabletki działają tyle trzeba wiedzieć jak i z czym je stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośkag
mit,mit,mit to tylko placebo. Mogą wspmagać, ale nie odchudzać, ja biorę ale ćwiczę i zdrowiej się odżywiam, kupiłam sobie rowerek stanjonarny, dla nie majętnych na avans.pl tanio, i w domu kazdego dnia jeżdzę na na wspólnej, waga spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka923
Przy African Mango http://szczupla-kobieta.pl schudłam 16kg w 2 miesiące! Ale nie łykam tylko suplementu,jem regularnie i chodzę na spacery wieczorami ;) i to wystarcza naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście korzystałam z wielu sposobów jak schudnąć, wiecie "diety cut" itp ale szło mi marnie... po paru lat próbowania, udało się, schudłam dużo. Pewnie jesteście ciekawi jak to zrobiłam ? Zapraszam na mój blog poświęcony temu:

dietalux.wordpress.com

Opisane są tam tabletki jakie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×