Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Alka99

Tabletki na odchudzanie fakt czy mit?

Polecane posty

Bardzo mocno chcę schudnąć i jestem w stanie chwycić się każdego sposobu, aby zrzucić kilka kilogramów. Przeczytałam już połowę Internetu, na forum netkobiety.pl spotkałam się z opinią, że tabletki są bardzo szkodliwe i będę później miała problemy z wątrobą (w najlepszym przypadku). Generalnie odradzono mi tam ten sposób, tym bardziej, że jest on drogi. Zamiast tego proponowali naturalne sposoby, aby zmniejszyć łaknienie i jakąś rozsądną dietę. Czy któraś z Was stosowała tabletki i czy ewentualnie były z tego jakieś satysfakcjonujące efekty? Chciałabym w miarę szybko schudnąć kilka kilogramów, bo czuję się z tym źle i moje samopoczucie leci w dół. Podzielcie się swoimi sposobami na chudnięcie, może razem w jakiś sposób zaczniemy odchudzanie, żeby się wzajemnie wspierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdzior
Też myślałam o tabletkach była bym w stanie zapłacić te 150 zł ale na szczęscie nie odważyłam sie po przeczytaniu skutków ubocznych... do tego moja znajoma je brała i prawie wykitowała... po za tym mam dziecko i muszę trzeźwo myśleć.. ale udało mi się schudnąć 8 kg w ciagu trzech tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdzior
Też myślałam o tabletkach była bym w stanie zapłacić te 150 zł ale na szczęscie nie odważyłam sie po przeczytaniu skutków ubocznych... do tego moja znajoma je brała i prawie wykitowała... po za tym mam dziecko i muszę trzeźwo myśleć.. ale udało mi się schudnąć 8 kg w ciagu trzech tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdzior
nie stosowałam żadnych znanych diet.. miałam taką własną a mianowicie z czasem jadłam na śniadanie plasterek szynki, troche ogórka pomidora, serek , ser zółty, zależy na co miałam ochote... obiadu bardzo mało tylko z dwa ziemniaki i coś tam, i to tyle w między czasie jak byłam głodna jadłam owoce, jogurty. żoładek szybko sie przyzwyczaił.. no ale do tego rowerek stacjonarny godzine przed sniadaniem, poźniej po obiedzie, wieczorem brzuszki, ok 50 km dziennie robiłam rowerkiem.. kupiam jakiś krem dokładnie nie pamietam nazwy, nie był drogi, on rozgrzewał dzięki czemu pociłam sie, efekty były.. teraz znowu chciała bym schudnąc 5 kg cellulit wrócił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdzior
nie stosowałam żadnych znanych diet.. miałam taką własną a mianowicie z czasem jadłam na śniadanie plasterek szynki, troche ogórka pomidora, serek , ser zółty, zależy na co miałam ochote... obiadu bardzo mało tylko z dwa ziemniaki i coś tam, i to tyle w między czasie jak byłam głodna jadłam owoce, jogurty. żoładek szybko sie przyzwyczaił.. no ale do tego rowerek stacjonarny godzine przed sniadaniem, poźniej po obiedzie, wieczorem brzuszki, ok 50 km dziennie robiłam rowerkiem.. kupiam jakiś krem dokładnie nie pamietam nazwy, nie był drogi, on rozgrzewał dzięki czemu pociłam sie, efekty były.. teraz znowu chciała bym schudnąc 5 kg cellulit wrócił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdzior
sorka za te podwójne wpisy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bralam kilka
rodzajow ale tych ogolnodostepnych jak linea detox czy asystor. Chyba najlepszy jest asystor. Jak zjem tabletke rano i popije szklanka wody po 20 minutach czuje sie bardzo syta na dluzszy czas i na sniadanie mozna zjesc duzo mniej, natomiast po niebieskiej tabletce na wieczor plus woda plus szklanka herbaty z cytryna to kolacje mozna juz sobie darowac i w nocy nie budzisz sie glodna. Te tabletki zapychaja i powoduja ze sie je mniej a jak sie je mniej to sie chudnie. Tylko taki ich efekt widze, ale dla mnie to wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 kilometrów rowerem dziennie? To całkiem sporo. Nie wiem, czy bym przy diecie dała radę tak dużo jeździć. Dziękuje Ci za pierwszą wypowiedź. Wciąż zastanawiam się nad tabletkami, ale coraz mniej jestem na nie chętna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdzior
znajoma miała problemy z wejściem na schody, nie spała w nocy, chociaż była zmęczona serce ją bolało.. czuła sie okropnie.. a ma dziecko kilkumiesieczne.. i zrezygnowała zależy też o jakie tabletki ci chodzi? może asystor slim? ja brałamm i nie narzekam, przez te wieczorne czasem nie chciało mi sie spac, ale po 18 nie czułam juz głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdzior
poczytaj opinie o tych tabletkach, np adipeks czy jakos tak nie pamietam juz sa skuteczne ale to własnie te co znajoma brała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdzior
dasz rade sama bez tabletek, szkoda zdrowia i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tabletki nie schudniesz chyba że wspomagacze jak blonnik ocet jabłkowy czy linea detox ale jak pisałam wspomagacze nie odchudzajace kochana dieta i ruch i waga w dol:)innego sposobu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjgfhjghkkkjsadd
zapieprzaj na silownie jak ci tak bardzo zalezy.rudszysz dupe to sie poczujesz lepiej leniwcu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki można używać jako uzupełnienie diety. nie jako główny sposób do szczupłej sylwetki. pomagać na pewno pomagają np przez hamowanie łaknienia i spalanie tkanki w jakimś tam stopniu. ale jak już podchodzimy z nimi do kuracji to konsekwentnie utrzymując dietę i ewentualny ruch jeśli mamy na prawdę sporo do zrzucenia. jak już chcecie polecenie jakiegoś środka to sprawdźcie slimcea. ale pamiętajcie o pozostałych krokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika_098
Ja brałam tabletki Slimette - dokładnie te - http://wsad.it/gosc/slimette . Mi udało się pozbyc 19 kilo w około 4 miesiące. Ale oprócz nich stosowałam dietę i sporo ćiwczyłam w domu i w klubie fitness. W trakcie odchudzania wcale nie byłam zmęczona, ani nie czułam się głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastosowałam to co napisała koleżanka wyżej odnośnie slimcea. i potwierdzam że coś zaczyna się dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddarria75a
polecam ranking suplementów wspomagających odchudzanie z http://rtano.wordpress.com/ tylko bezpieczne i skuteczne tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka szczupla
CI ludzie pomagaja schudnac www.dieta4u.com.pl/dieta-dla-kobiet SKutecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a testowaliście slimcea ? jakieś opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
tabletki raczej sensu nie mają i ci nie pomogą. Przeczytajcie sobie skład zazwyczaj są to ekstrakty z jakiś herbat zielonych czarnych białych wzbogacane o jakieś pseudo naturalne składniki. Jak już miałbym coś brać tolepiej te herbaty bo lepiej się przyswajają niż tablety. Ale pewnie już masę osób ci to mówiło najważniejsza jest dieta. Jak szybciej chcesz schudnąć wyrzucasz masę niepotrzebnych węgli i tłuszczy. Radziłbym zrezygnować z pieczywa ryżu makaronu a nawet kaszy gryczanej i pić tylko wodę. Ustalasz sobie sama ilość makro składniów pod swój organizm a napewno schudniesz szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
No i oczywiście aeroby z 3 razy w tygodniu przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli przestrzegamy chociaż diety, to suplementacja daje na prawdę doskonałe rezultaty. a dietę z tabletkami slimcea, jest łatwo utrzymać poprzez hamowanie łaknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Nigdy nie stosowałam żadnych tabletek i nie uważam żeby było to mądre czy skuteczne. Zdrowa dieta i trochę ruchu i efekt będzie. Ja zamawiam sobie catering dietetyczny z oryginalne przepisy pl i jest super, chudnę zdrowo i tak właśnie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_mi76
Mysza_87 nie obrażając Cie ale gadasz głupoty. Tabletki są jak najbadziej pomocne, wiadomo że dieta i treninigi są ważne ale tabletki wspomagają w dużym stopniu odchudzanie przy nich. Ja osobiście na ten przykład korzystam z slimcei i jestem bardzo zadowolona, po pierwszej kuracji znikło ze mnie ponad 8 kg ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę slimcea od miesiąca i już są widoczne efekty, schudłam 4 kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje dietę IF intermittent fasting jem co chce ale liczę kalorie zakupiłam jeszcze suplement Slimcea dobrze podkręca metabolizm na deficycie kalorycznym waga spada i to bardzo dobrze trace 0,5 kg na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technikdietetyki
powiem tak, tabletki tabletkom nie równe. a najpierw trzeba zająć się naszym odżywianiem i jak najwięcej się ruszać. jeśli już chcemy dodać do tego tabletki na odchudzanie, warto wykorzystać te z naturalnym składem. na stronie http://rtno.pl internauci głosowali na najlepsze tabletki na odchudzanie, to dobre źródło wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam tabletki Foreverslim.Po raz pierwszy uzyskałam takie efekty odchudzania i to właśnie dzięki tym tabletką.Wiele robić nie musiałam wystarczyła mała zmiana diety i trochę ruchu.Z resztą poradziły sobie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 2 lata temu stosowałam Slimcea z tego co pamiętam udało mi się schudnąć 8 kg byłam zadowolona z efektu to były jedyne tabletki jakie stosowałam na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×