Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grudniowa_Saraczka

Czy kochając się codziennie zaszłyście w ciążę ? ;-)

Polecane posty

Gość gość
my kochaliśmy się co 2-3 dni, nic nie wyliczałam, zaszłam w pierwszym cyklu starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sa tu panie ktore staraly sie o dzidziusia codziennie np trzy miesiace i w zadnym nie zaszly??jaka przyczyna wyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
ja przez rok próbowałam wcelowac w owulację i nic, w końcu wkurzyłam się i uznałam, że musimy się leczyć, odeszła mi ochota i nie kochaliśmy się w ogóle w środku cyklu, no i jestem w 9. tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mama coreczki i jak to zrobilas??nie celowalas w owul wiec sex codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie wiem po co te wyliczenia, jakieś testy owulacyjne, mierzenie temperatury, no strata czasu :D. nawet jak będzie co 2 dni, to i tak uda się wcelowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sa tu panie ktore staraly sie o dzidziusia codziennie np trzy miesiace i w zadnym nie zaszly??jaka przyczyna wyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie kochałam z moim parntnerem kiedy tylko miałam ochotę, nawet parę razy dziennie i zaszłam w ciąże :) co prawdą nie planowaną, ale oboje bardzo się cieszymy z obecnym już męzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
Właśnie nie, przez 5 tygodni może spróbowaliśmy z 5 razy - z 2 razy na początku cyklu i z 3 albo 4 po 23. dniu cyklu. Dodam, że w pierwszą ciążę zaszłam w 2 cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
Zaraz przed zajściem w ciążę byłam u lekarza i ten wyciągnął listę badań i testów, które musimy podjąć, więc uznałam, że bez medycyny sami nic nie zdziałamy i olałam temat - kochaliśmy się wtedy, kiedy mieliśmy ochotę, a po 15 latach związku raczej rzadziej niż częściej. i pomogło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona20121985
pomóżcie mi błagam.... 8lat temu wpadlam za pierwszym razem a teraz staramy się o drugie dziecko i nic przez 2 miesiace kochamy sie dzien w dzien a nieraz i 2 razy dziennie i juz trace nadzieje na drugie malenstwo co mi poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×