Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredytobiorca

kantor internetowy-polecicie mi jakiś sprawdzony?

Polecane posty

Gość kredytobiorca

Spłacam kredyt we franku, szukam kantoru internetowego. Jest ich sporo polecicie mi któryś? Napiszcie opinię o tych z których korzystacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostera
Witam, polecam DomWaluty. Kupuję u nich franki już od roku. Nie miałam żadnych problemów, a pieniążki szybko trafiały na moje konto. Z innych kantorów internetowych nie korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość use
Najczęściej korzystam z Cinkciarza i InKantoru. Na strefiewalut widać, że mają jedne z korzystniejszych kursów i niezły spread

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele osób jednak woli wymieniać w tradycyjnych kantorach i jak jednak zdecydujesz się na stacjonarny to polecam jeden z http://www.lombardkaps.pl/ Ja sam preferuję właśnie tradycyjne ze względu na fakt, że pieniądze dostaję od razu do ręki, a różnica między normalnym kantorem a online wynosi zaledwie kilka groszy - nawet tego nie odczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internetowykantor.pl Zawsze bez problemów, dobry kurs, a pieniądze mam na koncie po paru minutach. Wybierając kantor w internecie sprawdź koniecznie, czy ma darmowe przelewy do Twojego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio, nie baw sie w kantory internetowe. One tak samo szybko znikaja jak i sie pojawiaja. Lepiej skorzystaj ze sprawdzonego stacjonarnego jak np. cent z wroclawia http://www.centkantor.pl/ Mozesz tam negocjowac ceny i dzieki temu zaoszczedzic pare groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam walutomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam cinkciarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem też lepiej korzystać z kantorów stacjonarnych, ja znam sprawdzony kantor w Pruszkowie http://www.kantorpruszkow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perokko
Nie zgadzam się, że kantory internetowe szybko znikają. Amronet ma solidną markę, bardzo sprawdzoną i naprawdę warto korzystać z ich usług. Przy takich kursach to aż żal się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracysss
Nie korzystam często, ale jeśli już to Pewny Kantor. ew.kantor stacjoanarny w Gal. Krakowskiej, ale to jeszcze rzadziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante44
Mnie przypadła do gustu platforma na stronie www.amronet.pl. Jest mocno intuicyjna, także łatwo można się połapać co do samej techniki wymiany pieniędzy. Poza tym, to co też korzystne to kursy jakie tu oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geralt4
Warto wymienić euro czy dolary przez platformę na portalu www.amronet.pl Na pewno można zaoszczędzić na czasie, ale też po prostu zarobić względem tego co oferują np. banki jeśli chodzi o wymianę na inną walutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z http://kantormeritum.pl/ - jak nie mam czasu skoczyć do nich do siedziby to załatwiam sprawę przez telefon, albo maila. Wszystko w systemach bankowych czyli nie ma problemu ze słabymi zabezpieczeniami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest oczywiście Pewny Kantor- nazwa zobowiązuje :) Wszystko sprawnie działa, transakcje są szybkie i bezpieczne! No i dobry spread.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulinna
Zobacz sobie ofertę Amronet. Ja u nich wymieniam już od dawana i zawsze mają bardzo atrakcyjne kursy. A teraz widziałam, że dla nowych klientów mają jakąś sporą promocję na prowizję - to będzie ci sie jeszcze bardziej u nich opłacało wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godny polecenia jest www.Kantorekspert.pl korzystam z ich usług już bardzo długo i warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.kantorekspert.pl ma super ofertę na kurs franka dla spłacających kredyt. Bardzo duży rabat sam z niego korzystam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno z pomocą Pluskantor.pl też by się korzystnie taki kredyt spłacało, i wycena atrakcyjna i też ta zaleta, że sprawnie z kantoru można przelać pieniądze na każdy rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracy24
Od wielu lat korzystam z Cinkciarza i tam wymieniam walutę. Zawsze jestem zadowolona, bo wiem, że każda transakcja to dla mnie oszczędność. Spłacam w ten sposób m.in. kredyt we frankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z porównywarek można się pobieżnie dowiedzieć co nieco o kantorach. Całkiem nie powinno się jednak nimi sugerować, fajnie samemu przetestować jak dan kantor działa. Tak zrobiłam zanim zdecydowałam gdzie będę miała konto na stałe, nieco się wahałam który kantor wybrać ale w końcu postawiłam na Gieldawalut.com, bo tu realnie po kursie rynkowym da się kupić walutę i kantor ma rachunek w tym banku co ja, co w praktyce oznacza księgowanie przelewów w parę minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmala
Najwięcej przewalutowań zrealizowałam na pluskantor.pl- a więc sprawdzony:) Minimum kilkanaście razy. Kursy są OK i mozna wynegocjować nawet trochę korzystniejszy, mnie się udało bez kłopotu. Była to dość wysoka transakcja, a mimo to zrealizowana w minutę i jeszcze na indywidualnych warunkach dzięki rozmowie telefonicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haokaidoo
Może to dziwne, ale nie znam wielu z wymienionych tutaj kantorów. Wymieniałam tylko przez Amronet-tu akurat nie raz. Wszystko jest OK i jeśli chodzi o sprawność transakcji i ceny. "Ok" to za mało powiedziane, powiem szczerze da się zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portfel
Polecam Cinkciarza - obecnie najlepszy kantor internetowy w Polsce. Mają spoko kursy, intuicyjne aplikacje no i usługi dodatkowe, z których czasami korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damagkierr
To jest znany kantor, ale czy najlepszy? Moim zdaniem inne też mogą być tak samo dobre. Sama korzystam z Gieldawalut.com ostatnio i jak porównywałam kurs sprzedaży EUR, okazał się u nich korzystniejszy niż w kilku bardzo popularnych kantorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.iphone.zarabiamymoney.pl/ Szybki i łatwy sposób na wygranie iPhone X Kliknij, wypełnij, odbierz maila i może wygrasz :) Im szybciej wypełnisz tym lepiej, bo na stronie leci czas. Warto spróbować, bo jest DARMOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmolifa

Znanych kantorów jest wiele:) Natomiast pośród tych sprawdzonych- przeze mnie- z takim 100% przekonaniem polecam pluskantor.pl. Choć jest mega prosty w obsłudze, posiada najlepsze funkcje dodatkowe które czynią wymianę waluty realnie łatwiejszą. Można m.in, dokonać transakcji z odroczoną płatnością. Kantor wyszedł naprzeciw temu iż nie każdy bank super szybko realizuje przelew. Dzięki tej opcji nie trzeba się denerwować księgowaniem środków przesyłanych do kantoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorrrota

Lata współpracy udowodniły mi ,że Amronet jest kantorem wartym zarekomendowania. Kantor ma dość długi staż na rynku i stałych klientów, co już o nim dobrze świadczy, a cały czas wprowadza nowe ułatwienia. Nigdy nie myślałam np. że przelew z e-kantoru może na zagraniczne konto dotrzeć w niecałe 20 minut, a Amronet opracował właśnie taki system, że transfer jest księgowany ekspresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzix

Co prawda z pluskantor.pl zaledwie pół roku korzystam, ale na lepszy kantor nigdy wcześniej nie trafiłam, jak dla mnie to prawdziwy nr 1.  Najszybsze transakcje i najniższy spread , prowizji nie pobiera w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktoś

Platforma Gieldawalut.com też niewiele nalicza za przewalutowanie 0,2% a więc mniej nawet niż banki. Kupiłem tu EUR po bardzo sprzyjającym kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×