Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anuleczkaaa11111

Jakie i kiedy piec drobne ciasteczka na swieta?

Polecane posty

Gość Anuleczkaaa11111

Hej:) mam 21 lat i w tym roku pierwszy raz chcialabym upiec ciasteczka na swieta...wczesniej nigdy tego nie robilam z bardzo prostego powodu...mialam stary piekarnik w ktorym ciasto od spodu bylo spalone, a z gory surowe. Teraz mam nowy piekarnik i juz od wakacji pieke rozne ciasta... Natomiast zadnego doswiadczenia z tymi drobnymi ciasteczkami nie mam:( I tu moje pytanie... Czy juz dzis moge zaczac piec jakies ciasteczka? Chodzi mi o to zeby potem na ostatnia chwile nie musiec piec wszystkiego. Nie chce jednak zeby ktores ciastka byly stare albo zepsute... Dlatego prosze was podpowiedzcie w ktorym dniu piec jakie ciasteczka zeby sobie to fajnie zorganizowac:) obiecalam mojemu przyszlemu tesciowi dostawe cisteczek na swieta wiec musza byc super!!!;) Mozecie tez napisac wasze typy co do tego jakie ciasteczka w ogole piec, ktore zawsze wychodza i sa pyszne, a ktore sa ryzykowne i nie najlepsze:) bardzo na was licze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piekę 2 dni przed świętami i nawet wieszam na choinkę ozdobione :) fajna zabawa. Ale z ciasta kruchego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×