Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość starej plyty szum

lubi ktos jeszcze plyty winylowe?

Polecane posty

Gość starej plyty szum

Ja dzisiaj upolowalem Dire straits brother in arms George michael faith Spandau ballet once more Lionek richie Kikka plyt eurythmics Annie lennox The police Chris rea W sumie 18 plyt w stanie ideal za ...5 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
Leze wykonczony po zakupach swiatecznych i slucham, slucham rozkoszuje sie idealnym dzwiekiem z mojej wysokiej klasy sprzetu hi fi z 1978r. Plyty cd i mp 3 moga sie schowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
I zrobie sobie kawke zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
Ja co tydzjen obchodze znane mi sklepy i poluje.w znglji sa smjesznje tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
W anglii mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety allegro i przepłacam, nie stać mnie na Iron Maiden czy Pink Floyd. Ostatnio nabyłem Mr. Mister Go on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
No na allegro to drogo. W anglii sa charity shopy, magiczne miejsca gdzje czasem trafia sje cala dyskografia genesis za 10funtow czydark side za funta.i angielskie plytysa w stanje idealnym. W pl tez kupowalem po gieldach allegro ale duzo szrotow bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden alegrowicz przysłał mi za śmieszne pieniądze pocztą brytyjską Dire Straits - Dire Straits reedycję ale prawie nie graną, w Wlk. Brytanii mają nawet na poczcie takie koperty z kartonu na winyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
Niedaleko mnie odkrylem wczoraj sklep tylko z winylami. Musze jutro sie przejechsc bo autem jechalem wczoraj i mi sie rzucil w oczy. Pewnje beda troche drozsze ale za to do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
Tak.na single i na lp maja na pocztach. Bo czsem z ebaya cos kupie to zawsze zapakowane profesjinaknie chodza. Dire straits "dire straits" tez mam i love over gold communique i dzis brothers inaarms upolowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
To juzmasz:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
Z jakiegomiasta jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Brytanii płyt dużo, w PRL za dobrą płytę dawali ludzie równowartość pensji i jeszcze stali w kolejkach to i mało ich na rynku :( Swego czasu próbowałem na allegro zebrać Dyskografię Queen ale zawsze mnie ktoś przelicytował mam tylko Hot Space, News Of The World i Kind of Magic najbardziej mi zależało na Innuendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
Heheh widze ze tez queen lubimy. Ja wlasnie mam zamiar zbierac queen na winylach, mam tylko innuendo the best of queen to polskie wydanje takie live killers k cos jeszcze. Generalnie w anglii malo queen:( chyba ze ludzie po domach trzymaja i sie nie chca wyzbyc. Ale jest w hmv dosteona reedycja na winylach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
Ja w polsce lodz a tutaj sheffield

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
Ide plyte zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkioppp
TAK LUBIE SA BARDZO SMACZNE:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
Tak tyle ze queen mam od chokery na cd bo mam i piratow troche kolekcje wyborczej oryginalow troche troche brytyjskich tu kuoionych wiec ze 3 dyskogrsfie kompletne sje uzbiera a..... generalnie mi sie znudzilo juz troche oczywiscie jak widze gdzies winyla queen to kupie ale bez cisnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
Sorry za literowki ale z tableta pisze i ciezko mi to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
Nie. Chociaz kiedys tu jedna pisala ze ma chrisa de burgha na winylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miałam całą kolekcję płyt winylowych, ale po wyjeździe z rodzinnej miejscowości mój zbiór przepadł :P Jak ostatnio tam byłam, a było to... 9 lat temu uchowała się tylko płyta The Doors The Best Of z 1976 roku, to ją oczywiście zabrałam i mam do dziś, nie porysowana, prawie nówka blaszka. Płyt winylowych już nie zbieram, ale ogólnie mam sentyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starej plyty szum
Jaka to radosc kupic utwor mp3 przez neta. Stara plyta okladka zdjecia to wlasnie w plytach cieszylo najbardziej.no chyba ze w polsce sie trafi na plyte z opakowaniem zastepczym ;)bo mam kilka takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męska rzecz... winylówki zbierałam, a jestem kobietą. Miałam 323 płyty. Bee Gees, The Rolling Stones, Donna Summer, Dire Straits, Def Lepard i wiele, wiele innych. Gdy wyjechałam z mojej miejscowości, moja mamuś nie pomyślała, że te płyty stanowią dla mnie wartość po wielu latach i oddawała tym, kto chciał. Została mi jedna The Doors i mam ją do dziś :) Jednak są kobiety ceniące winylówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×