Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalinaoa3434

Co na prezent dla 20-latka ?

Polecane posty

Gość gość
ja to już delikatnie wiekowa jestem, ale z tego co wiem to modne są prezenty z pomysłem. Na przykład lot w tunelu aerodynamicznym itd. Siostrzeniec latał w Lesznie, bo ojciec mu kupił taki voucher. Młody zadowolony był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem fajnym pomysłem jest filter do wody - bardzo poprawia jej jakość i można zaoszczędzić na wodzie - polecam szczególnie od firmy Water-Star.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest graczem? Coś robi konkretnego? Jak gra to jakaś klawiaturka labo słuchawki będą spoko. Wejdź sobie na tą stronkę https://www.megascena.pl/ tutaj mają dobre jakościowo sprzęty i w niezawyżonej cenie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona00
Ja poszłabym może w jakieś fajne gadżety? Może słuchawki gamingowe albo okulary vr? W Teletorium jest sporo rzeczy, które mogą się spodobać wielu osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josek454
Jeżeli uczęszcza na studia to może warto pomyśleć o długopisie z wbudowanym dyktafonem, dzięki czemu będzie mógł nagrywać sobie wykłady (na kratę pamięci 8Gb, czyli nawet 200h nagrań), a przez to nie tracić dużo czasu w domu na przepisywanie wszystkich notatek od innych studentów. W sklepie JBPartner znajdziesz kilka fajnych rozwiązań jak HO4. Nie jet to też drogi sprzęt, także idealny na mniejszy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mozesz, jesli ma, dolozyc mu sie i wymienic konsolke ps4 na ps4 pro w media expercie. ja tak zrobilam z moim facetem i ma straszna radoche. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z konsoli na pewno by się ucieszył! Ostatnio zamawiałam swojemu chłopakowi nintendo przez stronę www.hdmarket.pl i jeszcze go nie widziałam takiego szczęśliwego, akurat nie wiem czy to dobrze że to konsola wywołuje w nim takie emocje, ale jego radość to moja radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym wyborem byłby na przykład Smartwatch: elegancki w stylu klasyczynym lub po prostu zagarek sporotwy do biegania np. Polar M200 który posiada wiele funkcji i trybów treningowych. Idealnie sprawdzi się na przykład do biegania. Wszystko w zależności od tego co preferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim przypadku szukałbym czegoś z akcesorii dla konsol lub dla komputera - może jakaś myszka lub dobrej jakości klawiatura? Fajne przeceny na takie artykuły są na stronie www.TopProduct.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakąś książkę? Według mnie książka jest idealnym prezentem bardzo uniwersalnym no i można fajną dedykację wpisać. Na inbook.pl widziałam w fajnych cenach różne książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jneiejkirower2
Pomyśl może nad rowerem, obecnie jest zniżka na https://iwobike.pl/ i wpisując kod rabatowy ROWER2018 możesz uzyskać 8% zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zainspirować się na stronie https://co-na-prezent.pl. Jest dużo rzeczy które chłopakowi się przydadzą, oby tylko nie jakiś bezużyteczny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza104
Może jakiś gadżet samochodowy? Oczywiście pod warunkiem, że posiada auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla 20 latka to lot w tunelu aerodynamicznym by stykał pewnie. Nie wiem gdzie mieszkasz ale kilka tuneli mamy ja byłam w wielkopolsce to mogę powiedzieć że spoko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lot w tunelu aerodynamicznym!!!!! Polecam SpeedFly pod Wrockiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Myślę, że zamiast gadżetów w jakie pokoje naszych obecnych nastolatków obrastają ;) to najlepiej zainwestować w jakiś fajny ciuch np. fajne jeansy lub sweter/bluzę dla chłopaka. Ja osobiście kupiłabym mu np.taki zestaw: Spodnie jeansowe Garcia z CJ, nogawki długie, proste, stan średni, zapięcie na zamek. Kolor niebieski. Do tego np. sweter w paski - ciepły z tej samej firmy co spodnie. https://www.jeansstore.pl/meskie-spodnie/99572-cross-jeans-garcia-dark-mid-blue-c-130096-8699438544655.html https://m.domodi.pl/odziez/odziez-meska/swetry-meskie/sweter-34166-001-navy_30223238 Na mój gust by bardzo fajnie pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może portfel lub pasek do spodni? Zobacz na www.Merg.pl gdzie mają nowe, ciekawe kolekcje, szczególnie teraz przed świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×