Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet niezbyt przystojny

Też uważacie że jak Bóg da urodę to na rozum nie ma miejsca?

Polecane posty

Gość facet niezbyt przystojny

Tak u przystojnych facetów jak i pięknych kobiet bo ja uważam że tak! Czasem obserwuję ludzi i wyciągam wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura. Uroda i inteligencja nie idą w parze. Poza tym trochę mnie obrażasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
No właśnie URODA i INTELIGENCJA NIE IDĄ W PARZE więc prawdę napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że możliwe są różne warianty. Ktoś może być ładny i mądry, ładny i głupi, brzydki i głupi, brzydki i mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
Ale w wielu przypadkach jest tak że ładny=głupi i ładna=głupia. Zobacz że większość przystojniaczków i ładnych kobiet skończyło tylko szkoły zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lickit
Mnie akurat dał wszystko, co potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura. U mnie na studiach i teraz w pracy jest całkiem dużo ładnych dziewczyn ;) Nie obracam się w kręgu osób po zawodówce więc nie mogę stwierdzić jacy to są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkl;d
kretynie:) ja mam to co do szczęscia i zycia potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja lubie234
jak ja lubie jak ktos tak pierdzieli, zrozumcie matoły ze natura nie jest sprawiedliwa- stad sliczne dziewczyny z wysokim IQ, i brzydkie paszczury w zawodówkach ciastkarskich- proste to kurwa jak drut a wy dalej temat ciagniecie.Tu widze ze po raz kolejny facet z kompleksami zawraca dupe- pewnie ten sam. Nie bedz zazdrosny o przystojnych kolegów tylko zacznij działac! Pewnosc siebie wystarczy i prawie kazda twoja!...............naprawde brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejzolka :*
Ja jestem śliczna i głupia ale akceptuje siebie taką jaką jestem i jestem pewna siebie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOnowe koło Fortuny
nie... my uważamy, że jak wziąłes w kieszeń za dużo rozumu to na serce nie ma już miejsca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaty544334
skoro wszyscy jesteście piękni, to dlaczego 96%Z osób na ulicy ma brzydką mordę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się tam przyznaje że jestem brzydka i głupia. Czasem jak słyszę rozmowy kolegów ze studiów to czuje się jak ostatnia idiotka. Ale to nic, wracam do swojej miejscowości na święta i tam to ja błyszczę inteligencją. Nie zawsze jest najgorzej. A i nie zgadzam się że ładne osoby są głupie. Do tej pory jak spotykałam ładnych to byli też mądrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem bardzo ładna i zarazem inteligentna i głupia :( Inteligentna bo szybko się uczę, dobrze mi idzie na studiach, zawsze mi dobrze szło w szkole, jestem świetna z matematyki i z języków obcych... Ale jestem głupia życiowo, jestem taką typową blondynką, nie rozumiem co się do mnie mówi, nie rozumiem dowcipów ani aluzji itd Nawet moi rodzice uważają, ze ja ciężko myślę i kojarzę fakty i trzeba mi wszystko tłumaczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?/lfdrfw i nic
jest mamona i głupki ksieza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata co ma fiata
Raczej przystojni faceci i ładne kobiety mają super charaktery i wysokie IQ więc nie obrażaj ładnych ludzi zawistny człowieczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic do dodatnie
NP.piekne kobiety dostają wraz z urodą poczucie humoru który jest niewątpliwie dowodem na wysokie IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki_facio
Znam takiego jednego przystojniaczka gogusia z iq dżdżownicy a jego laleczka barbie też nie grzeszy inteligencją /oboje po zawodówkach/ dobrali sie jak nie wiem co facet jest po 30tce i już ma swoją naprawę samochodów blacharka lakiernictwo sprowadza samochody i zatrudnia kilku ludzi.Więc dobrze napisalem wygląd i kasa się liczy dla kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil jgora
musi być sprawiedliwość na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×