Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gien3 właśnie porównywać mozna tylko wyniki z tego samego laboratorium mam nadzieje ze wyniki wyjdą lepsze a kiedy będziesz je miała 3mam kciuki :) Monia tak czasami bywa ze trzeba zostać w domu synek jest najważniejszy tak mi powtarzalas ;) a to prawda jak ten czas szybko mija pamietam jak dziś jak zobaczyl 2 kreski na teście a tu mi już połówka minęła niedługo rzeczywiście będziemy pisać o kaszkach wysypkach kolkach i nieprzespanych nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gien3 właśnie porównywać mozna tylko wyniki z tego samego laboratorium mam nadzieje ze wyniki wyjdą lepsze a kiedy będziesz je miała 3mam kciuki :) Monia tak czasami bywa ze trzeba zostać w domu synek jest najważniejszy tak mi powtarzalas ;) a to prawda jak ten czas szybko mija pamietam jak dziś jak zobaczyl 2 kreski na teście a tu mi już połówka minęła niedługo rzeczywiście będziemy pisać o kaszkach wysypkach kolkach i nieprzespanych nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was GIEN mimo żę masz dodatnie igm to masz wysokie przeciwciała i prawie dobrą awidność jak dla mnie zaraziłąś się przed ciążą ale jeżeli chcesz być pewna zastanów się nad amnio bo wiem po sobie że to idzie zwariować do końca ciąży z tą niepewnością a jesli dzidzia się zakaziła to jest leczenie wtedy rova zmienia się na pirymetamine + sulfadiazyna te leki podobno leczą zakażenie u dziecka dlatego tylko ja sie zdecydowałam bo ciul ze mną ale nie darowałabym sobie jakbym urodziła i dowiedziała sie ze dzidzuś jest chory i że mogłam coś zrobić a nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titanum - też z perspektywy czasu i zdobytej wiedzy na temat toksoplazmozy twierdzę, że musiałam się zarazić przed ciążą. Taką żywię nadzieję :). Rozmawiałam z mężem i oboje raczej jesteśmy za amniopunkcją. Przede wzzystkim dla dziecka ale rownież perspektywa brania antybiotyków do końca ciąży mnie nie napawa optymizmem, więc przy odrobinie szczęścia może i to odpadnie (to takie pobożne życzenia). Póki co moi chłopcy nie wiedzą, że ich mama spodziewa się kolejnego bąbla. Boje się, że nie zrozumieją jak coś się stanie nie po naszej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumie cię doskonale Gien też długo nie mówiliśmy córce że będzie miała rodzeństwo bo jak wytłumaczyć 5 latce że jednak nie będzie miała ale teraz jestem juz w 28 t.c ale i tak cały czas się boję że mogę ją stracić czuję się jakbym chodziła 2 lata w ciąży przez te ciągłe chodzenie do lekarzy i na wyniki jeszcze 3 miesiące mam nadzieje że będzie dobrze te 3 tyg czekania na wyniki to też jakaś masakra niby lekarz ten co robił mi amnio robił mi też usg i mówił że nie mam się czym martwić ale uwierzę jak zobaczę wynikia do tej pory muszę ćwiczyć w sobie cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie czekanie zawsze jest najgorsze, ale trzymam za Was kciuki. Napewno lekarz ma rację, więc nie stresuj się niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję GIEN ale stres jakoś sam narasta ANIAP28 termin mam na 8 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje bardzo wszystkim i życzę abyśmy wszystkie urodziły zdrowe maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ania ja tez pamietam ten dzien jak zobaczylam 2 kreski , ojaaaacie ale to fajne było;-) a tu juz tyle czasu minęlo;-) nie moglam sie powstrzymac i kupilam dla mojego synka pierwsze ubranko - musiałam;-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mamy sie przecież z czego cieszyć :) z naszymi maluchami jest wszystko dobrze a czas ciazy to powinien to byc czas radości :) tak powinno byc od początku już dosyć tych zmartwień i nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesli bedzie dziewczynka to nie mam... Może mi coś podpowiecie? Dla chłopca mam Aleksander,ale lekarz skłaniał się na usg ku dziewczynce jednak.. Chciałam kupić teżwózek Bebetto Solaris polski z częstochowy,ale opinie na forach są niezachęcające.. Także mam dwa małe dylematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja dla dziewczynki mialam Oliwia,Amelka lub Lenka ale z chlopakiem wiekszy problem.narazie mam 3typy Olaf,Antos,Oliwier ale do zadnego w 100% nie jestem przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dziewczyny to ktora z Nas pierwsza ma termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Dziewczyny, ja chyba jestem pierwsza bo termin mam na 28 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Dziewczyny chyba ja, bo mam termin na 28 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Titanum a u Ciebie synek czy coreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem po kolejnej wizycie u zakaznika i wartosci igM i IGG na tym samym poziomie,nie spadają :( IGG-12(dodatnie od 3)a IGM 1,39(dodatnie od 0,6). Co miesiąc wykonuje i ciągle to samo,martwi mnie to bardzo bo biore leki od 11 tygodnia a teraz jestem w 30 i dalej to samo:(.Czytam to forum codziennie i przyglądam się waszym rozmowom ,każda z nas zmartwiona i przeżywa to samo,ta niepewność ojjj u mnie zostało jeszcze dwa miesiące.Czekam tylko na jakieś wieści od dziewczyn które miały toxo i urodziły zdrowe dzieci i mam nadzieję,że u mnie też tak będzie. Powoli rozglądam się za wózkiem ale nie wiem jakiej firmy wybrać.Może możecie coś polecić? I jeszcze chciałam zapytać co sądzicie o Usg 3 D? Za tydzień mam Usg dokładniejsze,chciałam zrobić w 3D ale jednak się nie zdecydowałam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem po kolejnej wizycie u zakaznika i wartosci igM i IGG na tym samym poziomie,nie spadają :( IGG-12(dodatnie od 3)a IGM 1,39(dodatnie od 0,6). Co miesiąc wykonuje i ciągle to samo,martwi mnie to bardzo bo biore leki od 11 tygodnia a teraz jestem w 30 i dalej to samo:(.Czytam to forum codziennie i przyglądam się waszym rozmowom ,każda z nas zmartwiona i przeżywa to samo,ta niepewność ojjj u mnie zostało jeszcze dwa miesiące.Czekam tylko na jakieś wieści od dziewczyn które miały toxo i urodziły zdrowe dzieci i mam nadzieję,że u mnie też tak będzie. Powoli rozglądam się za wózkiem ale nie wiem jakiej firmy wybrać.Może możecie coś polecić? I jeszcze chciałam zapytać co sądzicie o Usg 3 D? Za tydzień mam Usg dokładniejsze,chciałam zrobić w 3D ale jednak się nie zdecydowałam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamylaka a czemu nie wiesz czy sie zdecydowacna usg 3d? Ja bede je miała robione za 2-3tyg. Jest dokładniejsze jesli chodzi o nasze toxo, a i mysle że uda sie dojrzec płec :) Wózek oprócz bebecara ipop (ktory jest dla mnie za drogi) mam na uwadze Bebetto solaris ale na temat tych naszych polskich wózków opinie na forach są miażdżące więc tez mam dylemat. Onekosztujądo 1500 za wszystko jakby nie mogli zrobić 500zł drożej alesięprzyłożyć zeby nic nie skrzypiało nie odpadalo, a nie tak na odwal się... Do 2tys za całość moge wydac, ale nie zebym musiała za pare mcy reklamować, bo w czym bede wozić w czasie reklamacji? U mnie ważne by miał przednie kola skrętne (przy pierwszym dziecku tego nie miałam i mi brakowało) i conajmniej tylne pompowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×